"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" s. 10. odcinek 3. Narodziny prawdziwej przyjaźni! Klaudia i Filip w bzykalni! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ekipa bawi się w najlepsze! Ewelina i Spiker pogłębią swoją przyjaźń w dość nietypowy sposób, Klaudia wyląduje w bzykalni z Filipem, a Ptyś wywoła aferę "szynkową". To wszystko i jeszcze więcej w kolejnym odcinku "Warsaw Shore"!

Multimedia

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sezon 10. odcinek 3. w niedzielę, 4.110.2018 o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

W drodze do klubu Pedro zdradzi kolegom szczegóły swojego związku. Fanki Piotrka z pewnością będą zawiedzione jego nagłą przemianą. Podczas imprezy Ewelina, Wiktoria i Stifler urządzą konkurs i sprawdzą, kto z nich ma najgłębsze gardło. Ta specyficzna zabawa nie wszystkim Ekipowiczom przypadnie do gustu. W drodze powrotnej relacja Eweliny i Spiker wejdzie na kolejny poziom. Dziewczyna poprosi kolegę, by ten towarzyszył jej podczas dość intymnej czynności… Tak robią tylko prawdziwe psiapsi!

Trybson bossem ekipowiczów! Jakie były reakcje? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ekipowicze nie wrócą do willi sami. Ptyś okaże się bardzo skutecznym skrzydłowym i przyprowadzi kolegom kilka dziewczyn. Ich wiek i wygląd nieco zaskoczą domowników. Kiedy zmęczeni imprezowicze pójdą spać Klaudia, która przespała imprezę nie będzie mogła znaleźć sobie miejsca. W walce z bezsennością ochoczo pomoże jej Filip.

Rano wybuchnie prawdziwa „szynkowa” afera, a to za sprawą przygotowanej przez Ptysia jajecznicy. Kiedy emocje opadną cała Ekipa wybierze się na atrakcję.

Eliza już tak nie wygląda! Uczestniczka reality show zmieniła fryzurę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×