"Warsaw Shore". Ewa Piekut i jej biust zachwycają na nowych zdjęciach! Fani komentują!

Powiększone biusty już od kilku sezonów są wizytówką programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Jedną z uczestniczek, która nie wstydzi się ingerencji chirurgicznej w swój biust jest Ewa Piekut! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Multimedia

Ewa Piekut to jedna z gwiazd ostatnich sezonów "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Szczególnie ostatni sezon był dla niej dramatyczny, ponieważ aż dwóch absztyfikantów starało się o jej serce!

Pierwszym z nich był dawny chłopak, czyli porywczy Dzik, który odpala się szczególnie po alkoholu. Drugim natomiast był Maciek, który do ekipowiczów dołączył w ostatnim sezonie i udało mu się spędzić z Ewą noc!

Klaudia Stec była jedną z najpiękniejszych uczestniczek "Ekipy z Warszawy". Jak się zmieniła od odejścia z programu?Zobacz więcej

Ewa jest też jedną z najbardziej atrakcyjnych uczestniczek "Warsaw Shore", a jej zdjęcia rozgrzewają obserwatorów! Widać to szczególnie po ostatnich publikacjach!

Fani są wniebowzięci i komplementują Ewę na wszelkie sposoby! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Wow Ewcia super wyglądasz 👌🔥

Wow Ewka 🔥🔥❤️❤️❤️❤️❤️ bosko wyglądasz!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Stylizacja pierwsza... 😈😈 Petardo Ty jedna! 🖤🖤

Piękna 😍😍😍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gigi (gość)

    Pustak nad Pustakami Kor....wisko Szmac.....z Niej i w dodatku Pijaczka bleeee.....

    15.02.2021 19:41
  • Gosc (gość)

    Ogladajac ja w Warsaw Shore zawsze sadzilam ze Jest i Wyglada jak Plastik a jej Zachowanie i Jej Gadka MASAKRA.....No coż takie Czasy Dziwne Nastały ze Sztucznosc w Modzie 🙈🙈🙈

    15.02.2021 19:37
  • On (gość)

    Gdzie są piękne cycki? Może duże i do ręki są, ale jakieś rozlazłe ma.

    15.02.2021 16:26
  • Rrr (gość)

    Smieszne nie dosc ze robiona z kazdej strony jak samochod po karambolu to jeszcze wulgarna, malo kobieca....mi sie kojarzy z krolowa sniegu ona tez byla przerysowana

    15.02.2021 13:53
  • Rrr (gość)

    Smieszne nie dosc ze robiona z kazdej strony jak samochod po karambolu to jeszcze wulgarna, malo kobieca....mi sie kojarzy z krolowa sniegu ona tez byla przerysowana

    15.02.2021 13:52
  • Janek (gość)

    Masakra. Kto normalny to ogląda?

    15.02.2021 10:12
  • Gość (gość)

    Masakra takie straszydlo nie powinno ukazać się swiatlu dziennemu

    15.02.2021 02:33
  • Przemek (gość)

    Kolejna malowana lala, szkoda że chirurg zamiast za cycki mógł się wziąć za łeb.. A sorki z pustym łbem to i najlepszy chirurg nic nie poradzi 👎

    15.02.2021 00:03
  • Karol (gość)

    W sezonie w którym dołączyła do ekipy była naprawdę ładną dziewczyną. Teraz gdy wszystko sobie zrobiła wygląda źle. Źle i tak jak wszystkie. Szkoda.

    14.02.2021 23:06
  • Ania (gość)

    Powinno sie zabronić emitowania tego typu programów. One promują alkoholizm, puszczanie się oraz operacje plastyczne. Wstydziłabym się bardzo, gdyby którys z uczestników należał do mojej rodziny. Dno i nic więcej nie trzeba dodawac

    14.02.2021 20:15
  • Tomek (gość)

    Po co teraz pustaka do zaliczenia reklamujecie?

    14.02.2021 17:56
  • Dymi (gość)

    Do avatara nadaje sie w 100%

    14.02.2021 17:25
  • King (gość)

    Sponsorzy wymagają takich cycków więc musiała je zrobić

    14.02.2021 13:02
  • Tom (gość)

    Ewcia nr 1 a reszta to tylko marne tło. A wieśniaki mogą tylko sobie pomarzyć i jechać na ręcznym 🤣

    14.02.2021 11:20
  • Ups (gość)

    Ale jaszczur, tak sobie oszpecić jape...no kolejna dziura, która jebnie sobie samobója jak ją kopnie jakiś bambusowy biznesmen.

    14.02.2021 11:12
  • Alex (gość)

    Cycki wypchane botoxem czy innym.smarem .a Puzniej ratujcie bo mam raka

    14.02.2021 11:09
  • Fox (gość)

    Cały ten program i jegouczestnicy to czysta patologia

    14.02.2021 10:17
  • Poprostu ja (gość)

    Ordynarna i tyle l Pokazała kim jest naprawdę w Warsaw shore pijaczka i tępa dzida

    14.02.2021 09:48
  • ja (gość)

    następna pseudo celebrytka sztuczna że 🤢🤢🤢 czym tu się ludziska zachwycają i kto to jest w ogóle