"Warsaw Shore". Magda Pyznar jest w ciąży! Uczestniczka programu MTV dumnie prezentuje ciążowy brzuszek!

Magda Pyznar z "Warsaw Shore" jest w ciąży! Była uczestniczka kontrowersyjnego reality show MTV pochwaliła się radosną informacją w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak Magda Pyznar dumnie prezentuje ciążowy brzuszek!

Multimedia

Magda Pyznar z "Warsaw Shore" jest w ciąży!

Magda Pyznar odeszła jakiś czas temu z "Warsaw Shore". Jak się teraz okazuje, uczestniczka kontrowersyjnego reality show MTV miała ku temu ważny powodów. Magda Pyznar dopiero niedawno postanowiła oficjalnie poinformować swoich fanów, że jest w ciąży.

Zostanę Mamą. ❤️ chyba pierwszy raz nie wiem, co napisać... napiszę więc, że to wspaniały czas, o czym dobrze wie każda z Mam, bardzo proszę o uszanowanie tego. Jestem szczęśliwa i każdego dnia bardziej gotowa na maleństwo. - podpisała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem celebrytka.

Anastasiya Yandaltsava - kiedyś chciała być "Top Model", dzisiaj szokuje w MTV! Kim jest kontrowersyjna celebrytka?Zobacz więcej

Dlaczego Magda Pyznar tak długo ukrywała ciążę? Uczestniczka "Warsaw Shore" przyznała, że chciała nacieszyć się tym niezwykłym okresem przede wszystkim z bliskimi oraz upewnić, że maleństwo jest zdrowe.

Ten mały człowieczek wywrócił moje życie do góry nogami, co najzabawniejsze, jeszcze nie ma go z nami na świecie, strach więc pomyśleć co będzie dalej 😁 niektóre kobiety chcą dzieci, niektóre najzwyczajniej w świecie nie. Każdy z tych wyborów trzeba uszanować! Jak było ze mną? Bardzo chciałam, ale też przerażał mnie fakt o ZMIANACH w moim życiu. Jestem wolnym człowiekiem, człowiekiem będącym ciągle w podróży, nie chciałam tego zmieniać... i nie zmienię. Ten mały człowieczek pozna życie podróżnika - moje i mojego mężczyzny. Czy się da?

Magda Pyznar na najnowszym zdjęciu wygląda na zrelaksowaną i wypoczętą. Brzuszek celebrytki nabrał już dość konkretnych rozmiarów. Zobaczcie, jak Magda Pyznar dumnie prezentuje ciążowy brzuszek! też uważacie, że przyszła mama wygląda kwitnąco?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×