"Warsaw Shore". Nowa uczestniczka programu - Klaudia [ZDJĘCIA]

Chociaż trzeci sezon programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" już się kończy, to jednak producenci postanowili lekko namieszać i wprowadzili do show nową uczestniczkę, ponętną Klaudię. Kim jest blondwłosy wamp? Czy złamie serce któregoś z uczestników?

Multimedia

"WARSAW SHORE: SUMMER CAMP, 11 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 23:00, TYLKO W MTV!

Nową członkinią ekipy została Klaudia Stec, 20-latka ze Szczecina, na stałe mieszkająca we Wrocławiu. Nie wstydzi się swojego ciała, w przeszłości brała udział zarówno w wyborach miss, jak i zaliczyła przygodę z modelingiem, a także zagrała w kilku teledyskach.

Jak sama o sobie mówi, ma ostry charakter, kocha tańczyć na rurze i żaden facet jej się nie oprze, a należy wiedzieć, że Klaudia należy do wybrednych kobiet i uwielbiam trzymać facetów na dystans. Blondynka uważa się za królową parkietu, tańczy, gdzie tylko może. Nawet bójka rozgrywająca się tuz obok niej, nie jest w stanie przerwać jej szalonego tańca.

Klaudia jest niezależna, otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Takimi wyzwaniami z pewnością będą wspólne imprezy z ekipą, szczególnie, że wpadła już w oko zarówno Alanowi, jak i Damianowi "Świeżakowi", który na jej widok powiedział, że teraz dla niego liczy się jakość, a nie ilość zaliczanych panienek. Czy któryś z nich uwiedzie Klaudię? Być może przekonamy się o tym już w finałowym odcinku trzeciego sezonu "Warsaw Shore - Ekipy z Warszawy". Parafrazując jednego z uczestników - będzie Klaudia, będzie ostro!

Zobacz galerię

Ania Mała o "Warsaw Shore - Winter Camp":

Źródło: Warszawa.NaszeMiasto.pl

Komentarze

Skomentuj
  • gg (gość)

    ich decyzją ze zgłosiły się do tego programu Ale widze ze tak piszecie bo im zazdroście!!! na stowke program oglądacie bo wszystko o nim wiecie 😃😇miłego ogladania

    23.10.2016 23:55
  • zbysiu (gość)

    Żaden facet jej się nie oprze? Ciekawe... chyba ten na jeną noc

    04.10.2016 17:37
  • mini (gość)

    a co niech sie dziewczyny bawia :-)

    04.10.2016 15:51
  • Głos rozsądku (gość)

    Widać po waszych komentarzach, że nie jesteście mądrzejsi od tych, którzy tam występują. Skoro to komentujecie znaczy, że to oglądacie (bo mam nadzieję, że nie bo tak wam się wydaje), czyli jesteście wśród tych "debili". Pozdrawiam.

    31.12.2015 00:48
  • fan (gość)

    A piekny PAWEŁ. Uwaza sie za pierwszego bzykacza R.P a lata , slini sie,bzyka takie cos obrzydliwego jak ta chyba Ewelina

    07.12.2015 07:12
  • prawdziwa warszawa (gość)

    Wyobrazam sobie te zbieranine idiotow jak trafia na dzielnie w Warszawie!!!smiecu warte ekipe kretynow z Warszawy!!!! Ha.,ha,ha

    07.12.2015 00:36
  • debet (gość)

    Nie gadajcie: zeza bidulka ma fajndgo: ciekawe jak trafia , zeby zrobic wszystkim loda!!!!

    07.12.2015 00:22
  • tv trwam (gość)

    Mnie tylko zastanawia jedna rzecz: czy nie mozna zrobic programu z tymi downami, zeby raz a dobrze zachlali sie na śmierć!!!! To dopiero byla by ogladalnosc!!!!!

    07.12.2015 00:15
  • mtv (gość)

    Strasznie rzygam bo alkoholu: nadaje sie na gwiazde tego super programu!?

    07.12.2015 00:11
  • watch1 (gość)

    O rany ludzie kto to oglada i komentuje: przeciez to Program o debilach robiony o rebilach, tylko dla debili, oplacany przez debili , ku ucieszy debili!!!!! Debile wszystkich stron swiata trzymajcie sie razem!!!!!

    07.12.2015 00:08
  • jarek5789 (gość)

    Mnie tylko zastanawia jedna rzecz: gdzie te pustaki na co dzien pracuja i co robia!?

    07.12.2015 00:03
  • Metanoia (gość)

    Przykro jest czytać te wszystkie komentarze. Ja jej nie znam, ale to mnie nie czyni niewinnym aby rzucać w nią słowami. A jak wiemy słowa nie bolą, nie ranią, nie pozostają w pamięci. Nie popieram jej życia, wyborów, zachowania, ale wiem, że nie ma nic przyjemniejsze w życiu, niż wybaczyć kobiecie. Nie znacie tego, moje serce jest wiecznie otwarte, dłoń zawsze wyciągnięta, kocham cię Klaudio, dla samej miłości. Czy teraz czy jutro czekam na ciebie, bo miłość cierpliwa jest...

    Przeczytajcie też Łk. 7. 36-50 Pozdrawiam

    04.12.2015 18:12
  • KASIA (gość)

    Znam tego szlaufika wczesniej tanczyla we Wroclawiu w go go

    26.11.2015 11:35
  • Goha (gość)

    Producenci nie źle musieli się natrudzić aby znaleść tyle pustaków do programu na dodatek jeszcze rozgłaszać żę to ekipa z Warszawy to już szczyt chamstwa

    23.10.2015 10:23
  • PITBULL (gość)

    Kolejna tępa,i pusta laska,która chce sie pokazać w tv,nadajesz sie tylko do wywalania,i sprzątania gnoju od świń w oborze,bo nic sobą niereprezentujesz

    06.10.2015 01:24
  • Warszawiak (gość)

    Chodzi o reklamę? Powinno byc bardziej rzeczowo: Warsaw Whores i wszystko jasne

    21.09.2015 19:32
  • gangstero36 (gość)

    jedna szmata warta drugiej ,totalne zero !!!

    21.09.2015 19:27
  • Poznaniak (gość)

    kolejny worek na sperme z metra cięty!świat sie kończy

    20.09.2015 19:13
  • tomamar (gość)

    kolejna chętna do dymania za sławy chwilę

    20.09.2015 18:19