"Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" w letniej ramówce MTV Polska

MTV Polska szykuje coś nowego na lato. "Warsaw Shore" będzie można oglądać z Elizą i Trybsonem!

Multimedia

W programie "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" Eliza Wesołowska i Paweł Trybson Trybała komentować będą odcinki trzeciej edycji "Warsaw Shore".

W każdym z odcinków nowego programu uczestnicy pierwszej edycji "Ekipy z Warszawy" oglądać będą po raz pierwszy jeden odcinek trzeciej odsłony tego reality-show i komentować go na gorąco. Na ekranie pojawią się także inni uczestnicy "Warsaw Shore", w tym np. Mariusz "Śmietana" Śmietanowski.

CZYTAJ TAKŻE: JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚLUB UCZESTNIKÓW "WARSAW SHORE"? [WIDEO] ELIZA Z "WARSAW SHORE" NA SCENIE "DZIEŃ DORBY TVN" [WIDEO]

"Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" będzie miał 12 odcinków, a pomysł na program wziął się z tego, że Eliza i Trybson to jedni z najbarwniejszych i najbardziej rozpoznawalnych uczestników "Warsaw Shore". Program będzie nadawany od 21 czerwca w każdą niedzielę o godz. 23.00. Ostatni odcinek 3. sezonu "Warsaw Shore" MTV Polska pokaże 14 czerwca 2015 r. Po wakacjach będzie można obejrzeć jeszcze sześć dodatkowych odcinków programu.

Komentarze

Skomentuj
  • wshore (gość)

    Wshore.bo.pl

    09.06.2015 11:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×