"Warsaw Shore - Summer Camp 2" od 28 sierpnia w MTV POLSKA

Dla wszystkich fanów „Warsaw Shore”, stacja MTV przygotowała wyjątkową niespodziankę na zakończenie lata: w niedzielę 28 wystartuje „Warsaw Shore – Summer Camp 2”. Na widzów, jak zawsze, czeka mnóstwo szalonych imprez, płomiennych romansów i burzliwych kłótni. W tym sezonie nie zabraknie świeżej krwi – do Ekipy dołączą przebojowa Ola i pogromca niewieścich serc, Piotr.

Multimedia

Ta wiadomość z pewnością nie jednej osobie, choć w pewnym stopniu, zrekompensuje zbilżający się nieuchronnie koniec wakacji. Od 28 sierpnia, w każdą niedzielę o 23:00 na antenie MTV nowe odcinki „Warsaw Shore”! Tym razem Ekipowicze opanowali największą nadbałtycką imprezownię – Mielno. To będzie istne szaleństwo!

CZYTAJ TAKŻE:
RUSZYŁY ZDJĘCIA DO "WARSAW SHORE - SUMMER CAMP 2"
"WARSAW SHORE - SUMMER CAMP". W LIPCU RUSZAJĄ ZDJĘCIA DO SPECJALNEJ EDYCJI

Atmosferę dodatkowo podgrzeje dwójka nowych uczestników. Podczas ekipowych wakacji poznacie równie uroczą, co szaloną Olę. Ta pełna energii dziewczyna zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nie znosi kontroli, przez co żaden jej związek nie potrwał długo. Z kolei w imprezowaniu Ola jest długodystansowcem. Dobrą imprezę kończy zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Czy to wystarczy by wkraść się w łaski pozostałych ekipowiczów?

Z kolei do męskiej części Ekipy dołączy Piotrek – fan piłki nożnej i etatowy podrywacz z lękiem wysokości. Żadnych obaw nie ma natomiast przed ostrym imprezowaniem. Piotrek potrafi

rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast kłótni i agresji - często zdarza mu się łagodzić konflikty. Jak sam nieskromnie przyznaje, robi na kobietach nie małe wrażenie, przez co nie raz udaje mu się wyrwać dziewczynę nie tylko dla siebie ale i dla kumpla. Sprawdźcie, czy uda mu się uwieść którąś z domowniczek.

Premiera: 28 sierpnia, niedziela, godz. 23:00

Emisja: niedziele, godz. 23:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×