"Warsaw Shore". Zmieniona twarz Eweliny Kubiak szokuje Internautów! Ogromna zmiana gwiazdy MTV!

Ewelina Kubiak, czyli popularna EwelOna, to jedna z gwiazd programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Dziewczyna od pewnego czasu coraz częściej i chętniej korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej, jednak jej ostatnia metamorfoza mocno zaniepokoiła Internautów!

Multimedia

Ewelina Kubiak to prawdziwa wyjadaczka programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", w którym jest obecna, z małymi przerwami, od 1. sezonu.

Ewelina Kubiak nagrała nowy teledysk! O czym tym razem śpiewa Ewel0na?Zobacz więcej

Teraz na antenie MTV Polska możemy oglądać 14. sezon programu, jednak Ewelina Kubiak kompletnie nie przypomina samej siebie nawet sprzed kilku edycji! Celebrytka mocno zaczęła ingerować w swoje ciało, czego efektem najpierw był mocno powiększony biust, a teraz Ewelina zaprezentowała... niejako nową twarz! Praktycznie dosłownie, bo nawet fani gwiazdy MTV są w szoku, jak teraz wygląda!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W komentarzach możemy znaleźć mnóstwo słów krytyki odnośnie do nowego wygląda twarzy Eweliny (pisownia oryginalna):

Boże ale koszmar brrrrrr😱😱😱😱😱już gorzej się oszpecić nie można!!!

Ale z tymi ustam to grubo przesadziłaś idealne do plastycznej fuszerki 🤕😟

Makijaż ładny ale ta broda jest coraz mniejsza tak średnio ładne to jest 😢# Jestes piękna kobieta i nie zepsuj tego 🙏

Już twoja twarz ciebie nie przypomina..

Bardzo cię lubię ale tego zdjęcia to się wystraszyłam

Wyglądasz troche na tym zdjęciu jak Kosmitka

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anet (gość)

    Masakra,porażka tak się zeszpecić 😥.Pewno myśli ,że jest Piękna🤔😥

    29.12.2020 11:55
  • Gość z Zamościa (gość)

    Takiego pasztetu dawno nie widziałem, do tego jest tępą zarozumiałą i wpatrzoną z siebie ,, CWELEBRYTKĄ'' skąd takie bez mózgi się biorą... ???

    21.12.2020 00:10
  • Che (gość)

    Co stało się z jej ustami? Pszczoły ją pokąsały? Koszmar, następna Barbie z Warsaw Whore. Dno i wodorosty.

    12.12.2020 15:20
  • Prawdziwy (gość)

    Hmm, co by tu napisać. Czy według was ludzi ona jest śliczna ? Tak, jest śliczna a dlaczego tak pisze ? Pisze tak bo teraz mamy taki świat w którym piękno prawdziwe jest czymś bardzo rzadkim do spotkania. Zaczęła się zmieniać 1,2,e,4 itd itd i myślą że są ładne ? Nic bardziej mylnego wygląda to jak kosmici xlat temu.. teraz trzeba zadać pytanie CO ZA DEBIL WYMYSLIL ZEBY KOBIETY WYGLADALY JAK ZABAWKI , zresztą i tak się traktują

    04.12.2020 00:33
  • MusicFan (gość)

    Kiedys MTV grało muzykę, teraz wygląda dokładnie tak jak ta maszkara.

    03.12.2020 16:58
  • Marta (gość)

    Tragedia,myślę że to słowo wystarczające do wyglądu i zachowania!?

    03.12.2020 15:30
  • Rusek (gość)

    Masakra. Może grać w horrorach bez maski. Jak można samemu świadomie się tak oszpecić! Fuj

    03.12.2020 12:07
  • Korczi (gość)

    Oszpeciła sie ,masakra ...

    03.12.2020 09:41
  • Ojej (gość)

    Ja bym tego czegoś bo nie nazwę plastiku kobieta bez makijażu niechcial zobaczyć

    02.12.2020 17:29
  • Toja (gość)

    Dobry psychiatra od zaraz flagi tej pani

    02.12.2020 16:31
  • Kasia Kosmetologia (gość)

    Trzeba nie lubić samej siebie, żeby się tak załatwić, rozumiem panie około 50 siatki, że chcą odzyskać młody wygląd, ale młoda kobieta szpecąca swoją twarz glonojadem i widząca piękno w wulgarności ?! Cóż, zajmuję się medycyną estetyczną, ale czegoś takiego nie robi się za żadne pieniądze klientowi, nawet gdy jest głupią blondynką. Jakieś etyka zawodowa obowiązuje. Ta kobieta nie jest wcale kobieca, emanuje czymś zimnym i obleśnym, jakby miała duszę stwora z innej planety, napompowany dziwoląg. Boję się takich ludzi

    02.12.2020 14:58
  • Miro (gość)

    Ładna była ale się że szpeciła.Usta jak dupa pawiana....beznadzieja......

    02.12.2020 12:06
  • Olaf (gość)

    Jaka to znowu g"gwiazda"?Chyba jak z koziej dupy wentylator🤣🤣Przeciez to obraza dla prawdziwych Naszych gwiazd ,starszego pokolenia.Przeciez to zwykly plebs.

    02.12.2020 11:24
  • Tomi (gość)

    Wyglądasz "cudownie,"z jakiej galaktyki jesteś. Choroba,czyżby usteczka nie za małe?Proponuje powiększyć,a i może cycki do rozmiaru Ż sobie zrob,bo tez wydaje mi się ze ciut przy małe.Koniecznie poszukaj dobrego psychiatry,bo takiego pajaca dawno nie widziałem.

    02.12.2020 11:21
  • Olimpijczyk (gość)

    O w mordę,co to jest?

    02.12.2020 11:18
  • Oscar (gość)

    Kobiety to głupie stworzenia spieprzy sobie twarz i myśli że to ładnie.....nadajecie się tylko na ulicę....

    02.12.2020 11:16
  • Ups ups (gość)

    Tragedia.

    02.12.2020 11:10
  • Miszaxxx (gość)

    Droga pani glonojad zapraszam do wyczyszczenia mojego akwarium napewno nie bedzie się pani nudzić....haha

    02.12.2020 11:08
  • kumooo (gość)

    Co to, co to staneło się ? Bożę co za glonojad.

    02.12.2020 09:59
  • ... (gość)

    Taa gwiazda jak z "koziego tyłka trąbka" w ogóle śmieszą mnie te wasze "gwiazdeczki" ludzie ich oglądają bo nie ma w tv nic innego:P całe szczęście że z tv to już 8 lat temu zrezygnowałem ;)

    02.12.2020 09:15
NowszeStarsze