"Wczorajsi" – nowe reality show od 2 listopada w Eska TV

2 listopada o godz. 23:00 na antenie ESKA TV zostanie wyemitowany premierowy odcinek programu "Wczorajsi, czyli taśmy prawdy", w którym widzowie zobaczą, jak bawi się polska młodzież.

Multimedia

"Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" to pierwszy taki w Polsce format, dedykowany młodym ludziom szukającym prawdziwych emocji i niezapomnianej zabawy. Bohaterami programu są najbardziej ekstremalni i oryginalni polscy imprezowicze. Do programu zgłosili się sami lub zostali zgłoszeni przez bliskich, dla których sposób imprezowania ich przyjaciół bywa czasami szokujący.

W każdym odcinku prowadzący Janek Pirowski, gospodarz "imprESKI" w Radiu ESKA, będzie towarzyszył bohaterom podczas ich nocnych eskapad. Przyjrzy się temu, w jaki sposób bawią się młodzi Polacy, czy wiedzą, kiedy należy powiedzieć „stop” i czy z łatwością przekraczają granice przyzwoitości. Na tym jednak nie koniec. Następnego dnia Janek Pirowski spotka się z bohaterami odcinka. Pokaże im nagrania z ostatniej imprezy i sprawdzi, jakie reakcje wywołają „taśmy prawdy”. Czy bohaterowie uświadomią sobie, że w ich pojęciu „dobra zabawa” może być uciążliwa dla znajomych czy szkodliwa dla nich samych?

CZYTAJ TAKŻE: RUSZYŁY CASTINGI DO NOWEGO PROGRAMU ESKA TV "WCZORAJSI" JESIENNE NOWOŚCI I NOWA OPRAWA W ESKA TV

Format składa się z 12 odcinków, które emitowane będą w każdą niedzielę o 23:00 na antenie ESKA TV. Dwa ostatnie będą kompilacją „The Best of” ukazującą najlepsze, najbardziej kontrowersyjne i odważne zachowania uczestników programu. Powtórki zobaczyć będzie można od poniedziałku do czwartku o godz. 23:00. Program na zlecenie ESKA TV produkuje Golden Media Polska.

  • Zdecydowaliśmy się na produkcję "Wczorajszych", bo wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na tego rodzaju "szczery i autentyczny" kontent. Lubimy podglądać, a dzięki telewizji nie musimy się z tego tłumaczyć. Jest to tym bardziej interesujące, im bardziej są ekstremalne warunki, w których następuje podglądanie. Ale w tym programie chodzi o coś więcej niż tylko epatowanie zachowaniami z pograniczna przyzwoitości. Bohaterowie po wszystkim mają szansę przyjrzeć się sobie i swojemu zachowaniu oraz stwierdzić, czy naprawdę warto, czy to jest coś, na czym im naprawdę zależy – mówi Barbara Wiśniewska-Grzesiak, dyrektor programowy ESKA TV.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×