„Wczorajsi – taśmy prawdy” odcinek 3. Jak imprezują Asia, Centka i Magda? [ZDJĘCIA]

16 listopada na antenie ESKA TV o godz. 23.00 widzowie programu „Wczorajsi – taśmy prawdy” zobaczą, jak bawią się trzy młode dziewczyny, dla których imprezowanie to podstawa życia. Czy po obejrzeniu taśm prawdy bohaterki zrozumieją, że najwyższy czas zmienić swoje zachowanie?

Multimedia

19-letnia Asia mieszka wraz z mamą w Warszawie i uczy się w pierwszej klasie liceum zaocznego. Zajęcia ma tylko w co drugi weekend. Nie pracuje. W czasie wolnym głównie imprezuje z koleżankami. Najbardziej lubi warszawski klub Glam, do którego chodzi ze swoim przyjacielem gejem. Po alkoholu staje się agresywna i wulgarna. Do programu zgłosił ją starszy brat, Piotrek. Chciałby, żeby wreszcie dorosła i pomogła finansowo mamie. Kamera ESKA TV będzie towarzyszyć Asi podczas imprezy w domu, w centrum rozrywki Hula Kula, oraz w klubie Glam.

22-letnia Magda „Centka” mieszka w Katowicach, ale na imprezy jeździ po całej Polsce. Razem z mamą prowadzi firmę, zajmuje się fotomodelingiem, jest epizodystką i charakteryzatorką oraz ambasadorką katowickiego klubu „Pomarańcza”. Zaczęła imprezować w wieku 16 lat, a z większości imprez niewiele pamięta. Do programu zgłosił ją Marcin, przyjaciel z Warszawy. Uważa, że Centka powinna mniej pić, ponieważ po alkoholu i ściąga na siebie kłopoty - gubi buty, telefony, portfele, wdaje się w bójki, kokietuje facetów. Magda wraz z przyjaciółmi bawić się będzie w wynajętym apartamencie w Warszawie, a następnie limuzyna zawiezie wszystkich na ulicę Mazowiecką.

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ UCZESTNIKÓW DRUGIEGO ODCINKA REALITY SHOW "WCZORAJSI" [ZDJĘCIA] "WCZORAJSI" - NOWE REALISTY SHOW OD 2 LISTOPADA W ESKA TV

Magda z Podkarpacia skończyła liceum i chciałaby iść na studia, ale imprezy zabierają jej zbyt dużo czasu. Nie lubi wstawać rano, dlatego nie pracuje. Imprezuje najczęściej z Anią, która na imprezach nosi za Magdą rzeczy. Kiedy klub, w którym imprezuje zamyka się, natychmiast szuka w Internecie innych miejsc do zabawy. Najczęściej kończy imprezy następnego dnia w godzinach popołudniowych. Do programu zgłosiła ją Ania. Magda wraz z przyjaciółką rozpoczną gorący wieczór w mieszkaniu a następnie pojadą do klubu Park.

Która z bohaterek posunie się o krok za daleko? Która obnaży swoje „drugie ja” podczas imprezy? Czy po obejrzeniu taśm prawdy uznają swoje zachowanie za niestosowne? Przekonacie się o tym, oglądając trzeci odcinek „Wczorajszych” na antenie ESKA TV już 16 listopada, o godzinie 23:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×