"Wideoteka Dorosłego Człowieka" znika z TVP2

"Wideoteka Dorosłego Człowieka" jest kolejną ofiarą zmian profilu Dwójki i znika z programu tej stacji.

CZYTAJ TAKŻE: WYRZUCĄ POPEK I CZEJARKA Z TVP? SZULIM TEŻ WYRZUCĄ Z TVP?

Do tej pory modernizowanie wizerunku stacji oznaczało kłopoty dla kilkorga osób prowadzących różne programy, teraz spotkało to i "Wideotekę..." Na szczęście, audycja nie znika całkowicie. Można ją będzie nadal oglądać, ale tylko w TVP Polonia - podały wirtualne media.pl.

Prowadzącym program Marii Szabłowskiej i Krzysztofowi Szewczykowi jest zwyczajnie przykro, bo w tym roku minęłoby 10-lecie obecności "Wideoteki..." w Dwójce.

CZYTAJ TAKŻE: DOWBOR, POPEK I SADOWSKA BEZ PRACY? SZULIM ZOSTAŁA POUCZONA PRZEZ TVP

 • Żal serce ściska, że zrezygnowała z nas Dwójka, gdzie program powstał i dorobił się wiernej widowni - powiedziała Szabłowska Wirtualnym Mediom. - Jednak będziemy w TVP Polonia. To wspaniale, bo od lat wiemy, że mamy bardzo dużo widzów na świecie - dodała.

Komentarze

Skomentuj
 • MT (gość)

  o nie! szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!! wiedzy i taktu można się od prowadzących uczyć! PROTESTUJE!!!!

  25.08.2011 20:30
 • AGA6881 (gość)

  W TELEWIZJI "PRACUJA" SAMI PI..PI.........PI..... ZAWSZE WYWALA TO CO NAJLEPSZE

  23.08.2011 00:18
 • Biała Lokomotywa (gość)

  Postępująca debilizacja polskiego społeczeństwa, niedługo Teatr Tv będzie po północy, bo już - jeżeli w ogóle jest - to ok 23.00, "Podwójne życie Weroniki" ostatnio też było o podobnej porze, w ogóle cieszmy się, że TVP Kultura nie została zlikwidowana. Poniedzielski pięknie powiedział z przekąsem, że liczy się oglądalność, o poczytalności nie ma mowy. Telewizja pełni rolę wychowawczą, więc wychowuje się dzieciaki na jakiś tańcach na lodzie, czy innych show - sorry, że nie znam, nie daję rady tego oglądać. Ja rozumiem, że skretyniałym społeczeństwem lepiej się steruje, może i przerysowałam, ale tak wygląda polityka polskiej Tv.

  22.08.2011 19:16
 • Jezebel (gość)

  A co na to miejsce? Kolejny debilno-chamowaty program typu X Factor, Jak oni śpiewają, Jak to leciało, czy jakieś inne agresywne badziewie dla niedorozwinietych z jurorami nadającymi się do pasienia baranów a kasujących jak dyrektor firmy. Dzięki, że był ten program i dzięki prowadzącym za takt, obycie i kulturę.

  22.08.2011 15:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×