"Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020". Telewizja Polsat prezentuje jesienną ramówkę w specjalnym programie! Kiedy oglądać?

Telewizja Polsat zaprasza na "Wieczór z Gwiazdami" już w niedzielę, 30 sierpnia. W specjalnym programie zaprezentuje wszystkie programy i seriale, które będzie można obejrzeć jesienią w Polsacie. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020" w niedzielę, 30.08.2020 o godz. 19:40 w Polsacie! - sprawdź program tv

Od wielu lat, dwa razy do roku świętowaliśmy premierę nowej ramówki Telewizji Polsat na wieczornej gali. W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, "Wieczór z Gwiazdami" nie mógł się odbyć w dotychczasowej formule. Ale Polsat przygotował coś specjalnego!

Seks i konflikty na rajskiej wyspie oraz nowy serial Patryka Vegi. Co Polsat pokaże jesienią 2020?Zobacz więcej

Program telewizyjny "Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020" w Polsacie odbędzie się 30 sierpnia. Przewodnikami po nowej ramówce będą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a na scenie pojawią się wszystkie gwiazdy programów i seriali Polsatu. Prowadzący porozmawiają z "Przyjaciółkami", powspominają przerwaną 11.edycję "Tańca z gwiazdami", a Karolina Gilon wyciągnie Krzysztofa Ibisza na plażę! Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor zabiorą nas za kulisy nagrania programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a Katarzyna Dowbor połączy się z nami prosto z planu "Naszego nowego domu". Sportowych emocji dostarczą Jurek Mielewski wraz z Karoliną Gilon, którzy niedawno zakończyli nagrania na torze Ninja Warrior Polska. Ale to nie koniec niespodzianek!

Transmisję z "Wieczoru z Gwiazdami" będzie można obejrzeć na antenie Polsatu, a także na portalach: polsat.pl, polsatnews.pl oraz interia.pl, a także w serwisach IPLA i Plus Fun.

Poznaj uczestników nowej edycji! Kto powtórzy sukces Sylwii i Mikołaja z poprzedniego sezonu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • świetny pomysł na konferencję/prezentację jesiennej ramówki (gość)

    Chyba najciekawszy spośród głównych stacji. I nie było tam tylko o głównym Polsacie, ale o wszystkich kanałach z grupy Polsat no i poza tym też jeszcze o tak ważnych projektach jak Program Czysta Polska i Fundacja Polsat. :) Dziś widziałam też kolejne spoty promocyjne- nowe spoty TZG jak i całościowe, ten z innymi produkcjami i brakującymi gwiazdami stacji czyli np. aktorką Agnieszką Sienkiewicz, uczestnikami TZG oraz tancerzem Stefano Terrazzino. Ciekawy jest też zwiastun, nazwijmy go, "mówiony".

    31.08.2020 23:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×