"Wiedźmin". Maciej Musiał jako tajemniczy sir Lazlo w zwiastunie serialu Netflixa!

Zwiastun "Wiedźmina" Netflixa już jest! W pierwszej oficjalnej zapowiedzi serialu opartego na podstawie bestsellerowej serii Andrzeja Sapkowskiego pojawia się Maciej Musiał. Polski aktor znany z serialu "Rodzinka.pl" oraz "1983" wcieli się w postać tajemniczego Sir Lazlo. Jak Polak wypadł w zwiastunie "Wiedźmina"?

Multimedia

Maciej Musiał w zwiastunie "Wiedźmina"

Maciej Musiał to jedyny polski aktor, który pojawi się w obsadzie 1. sezonu serialu "Wiedźmin" Netflixa. O jego roli wiadomo jednak niewiele. Tajemniczego Sir Lazlo na próżno bowiem szukać w książkach Andrzeja Sapkowskiego. Postać ta nie pojawiła się również w popularnych grach firmy CD Projekt Red. Zwiastun "Wiedźmina" zdradza jednak, że bohater Macieja Musiał pojawi się w wątku młodziutkiej Ciri (Freya Allan), która będzie zmuszona uciekać z Cintry.

Wiele wskazuje na to, że to właśnie tajemniczy sir Lazlo (Maciej Musiał) pomoże jej wydostać się z miasta podczas oblężenia rycerzy Nilfgaardu. Polskiego aktora widzimy m.in. w zbiorowej scenie na zamku w Cintrze oraz w scenie śmierci Calanthe, która wysyła Ciri do Geralta.

Lauren Hissrich ujawnia istotne szczegóły! Będą nowe elementy historii, których nie było w książkach i grach!Zobacz więcej

Pierwszy sezon "Wiedźmina" będzie bazował na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego, które jak tłumaczyła showrunnerka kładą fundament pod kontynent i jego politykę. Pozwalają zrozumieć też ludzi, na których skupi się ten pierwszy sezon.

Dostrzegliście Macieja Musiała w pierwszym zwiastunie "Wiedźmina"? Jeśli nie, to link do materiału znajdziecie poniżej!

Zobacz galerię

"WIEDŹMIN" ZWIASTUN:

Komentarze

Skomentuj
  • D.P (gość)

    W "Krwi Elfów" małą Ciri z mordowanego miasta próbuje wywieźć rycerz. Zabija go Cahir rycerz w hełmie ze skrzydłami orła. To wspomnienia Ciri. Może Musiał się nie nagra zbyt wiele 😀

    24.07.2019 13:05
  • Max (gość)

    Zarozumiały człowieczek ...😠z metra cięty...

    22.07.2019 08:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×