"Wiedźmin" Netflix. Młody Geralt w serialu? Zobaczymy, jak wyglądało dzieciństwo łowcy potworów?

Serial "Wiedźmin" opowie też o dzieciństwie Geralta? W serwisie IMDb można znaleźć ciekawą informację na ten temat. W szczegółowej rozpisce dotyczącej obsady nowego serialu Netflixa figuruje nazwisko młodego aktora, który - według opisu - ma wcielić się w młodego Geralta.

Multimedia

Serial "Wiedźmin" zadebiutuje na Netflix jeszcze w 2019 roku. Wiadomo, że 1. sezon będzie bazował na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego, które wprowadzają do magicznego i niebezpiecznego świata, w którym próbuje odnaleźć się zmutowany łowca potworów - Geralt z Rivii. Oprócz wątków znanych z książek, showrunnerka "WIedźmina" zdecydowała się wykorzystać nowe elementy historii m.in. rozbudować wątek Yennefer.

Dzieciństwo Geralta w serialu

Wszystko wskazuje również na to, że 1. sezon "Wiedźmina" pokaże, jak wyglądało dzieciństwo Geralta. W serwisie IMDb można bowiem znaleźć ciekawą informację na ten temat. Na szczegółowej liście wszystkich członków obsady znajduje się nazwisko młodego aktora, który - według opisu - ma wcielić się w młodego łowcę potworów. Dziecięcy aktor nazywa się Tristan Ruggeri i występ w "Wiedźminie" będzie dla niego debiutem.

Nagi Geralt w serialu? Wiemy, czy pojawi się słynna scena z gry!Zobacz więcej

"Wiedźmin" - czego możemy się spodziewać?

Pierwszy sezon "Wiedźmina" wyreżyserowali: Alik Sakharov (4 odcinki, w tym pierwszy), Alex Garcia Lopez (2 odcinki) oraz Charlotte Brändström (2 odcinki). Jak zapewniają twórcy w serialu nie zabraknie potworów, jednak walka z nimi będzie jedynie tłem dla większych wydarzeń. W pierwszym sezonie „Wiedźmina” nie pojawi się za to żaden antagonista. Bohaterowie mają mienić się na ekranie odcieniami szarości. W serialu zostaną wprowadzone nowe elementy historii, których nie było w książkach i grach. Lauren Hissrich w jednym z wywiadów wyjaśniła, że książki oraz gry pominęły istotne wydarzenie z życia niektórych bohaterów m.in. Yennefer.

Garbata Yennefer w zwiastunie serialu. Dlaczego ukochana Geralta odstrasza swoim wyglądem?Zobacz więcej

Henry Caviil na chwilę przed panelem "Wiedźmina" podczas 50. edycji San Diego Comic Con przyznał, że serial wykorzystuje wszystkie bardzo znane motywy fantasy jak: gnomy, elfy, krasnoludy, potwory i bohaterów, ale jednocześnie głęboko zanurza się w bardzo realne problemy, których doświadczamy na co dzień - rasizm, niesprawiedliwość społeczną, naturę polityki i jej wpływ na codzienne życie zwykłych ludzi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×