"Wiedźmin". Netflix podaje przybliżoną datę premiery! To już niebawem!

Wiemy już, kiedy zadebiutuje 1. sezon "Wiedźmina". Ted Sarandos, szef Netflixa ds. treści ujawnił przybliżoną datę premiery produkcji opartej na twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Kiedy premiera serialu "Wiedźmin" na Netflix?

Multimedia

Wiedźmin" Netflix - kiedy premiera?

Ted Sarandos - szef Netflixa ds. treści poinformował, że premiera serialu "Wiedźmin" zaplanowana została na czwarty kwartał 2019 roku. Zdjęcia do adaptacji głośnych powieści Andrzeja Sapkowskiego kręcone były już na Węgrzech, Wyspach Kanaryjskich i w Polsce. Fani produkcji podejrzewają, że zamek Ogrodzieniec w Podzamczu może pełnić rolę pełnić funkcję Kaer Morhen, siedziby wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka.

W sieci co jakiś czas pojawiają się nowe "przecieki" z planu m.in. zdjęcia aktorów, rekwizytów, czy poszczególnych lokacji, którymi chętnie dzieli się scenarzystka i producentka serialu "Wiedźmin", Lauren S. Hissrich.

Serial Netfliksa kręcony jest w Polsce? Ten zamek może być legendarnym Kaer Morhen!Zobacz więcej

To właśnie Lauren S. Hissrich widziała już wstępną wersję jednego z odcinków "Wiedźmina". Po seansie z synkiem Benem scenarzystka stwierdziła na Twitterze, że nie będzie to show dla pięciolatków. KC Walsh z GeeksWorldwide również podzielił się jakiś czas temu ciekawą informacją na Twitterze. Dziennikarz ujawnił, że Netflix jest bardzo zadowolony z "Wiedźmina", co może prowadzić do zamówienia kolejnych sezonów przed emisją pierwszej serii lub tuż po jej premierze.

Yennefer na pierwszym nagraniu z planu serialu! Zobacz, jak prezentuje się ukochana Geralta!Zobacz więcej

Na pierwszy zwiastun serialowego "Wiedźmina" od Netflixa wciąż czekamy. Czy spełni oczekiwania fanów książek Andrzeja Sapkowskiego? Przypominijmy, że na tak zwaną "Sagę o wiedźminie" składa się osiem tomów - powieści i zbiorów opowiadań skupionych wokół postaci wiedźminów – wojowników, którzy w młodym wieku zyskują nadprzyrodzone zdolności pozwalające im walczyć z potworami. Na podstawie serii książek, które trafiły m.in. na listę bestsellerów dziennika New York Times, powstała uznana seria gier wideo, a sama saga została przetłumaczona na ponad 20 języków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×