"Wiedźmin". Netflix prezentuje głównych bohaterów. Zobacz nowe, nieprezentowane wcześniej sceny z serialu!

Promocja seriali "Wiedźmin" Netflixa trwa w najlepsze. W sieci pojawiły się kolejne materiały promocyjne, w których Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra opowiadają tym razem o swoich postaciach. W materiałach wideo wykorzystano nowe, nieprezentowane wcześniej sceny z serialu! Więcej szczegółów w tekście poniżej!

Multimedia

Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra wcielają się w głównych bohaterów serialu "Wiedźmin" Netlixa. W sieci pojawiły się kolejne materiały promocyjne, w których odtwórcy głównych ról opowiadają o swoich postaciach: wiedźminie, księżniczce i czarodziejce.

-Mimo surowej powierzchowności, jest w sumie dobry, choć zdolny do złych czynów - powiedział Cavill o Geralcie, który wydaje się doskonale rozumieć swojego bohatera. W materiale o wiedźminie kilka razy pojawia się m.in. Jaskier, w którego wciela się Joey Batey. Szczególnej uwadze polecamy fragment o... cebuli.

Anya Chalotra skupiła się na dzieciństwie Yennefer, jej motywacjach i spektakularnej przemianie. -Nie chce być więźniem schematu - mówi z kolei o swojej bohaterce Freya Allan.

Michał Żebrowski będzie dubbingował Geralta! Kto użyczy głosu pozostałym bohaterom?Zobacz więcej

Co jeszcze Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra powiedzieli o swoich postaciach? Jak spisują się na ekranie? Zobacz nowe materiały promocyjne, w których wykorzystano nieprezentowane wcześniej sceny z serialu!

Zobacz galerię

Henry Cavill wciela się w Geralta z Rivii

Freya Allan wciela się w księżniczkę Cirillę

Anya Chalotra wciela się w Yennefer z Vengerbergu

O serialu "Wiedźmin":
Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill (Mission Impossible - Fallout, Liga Sprawiedliwości), a w pozostałych głównych rolach wystąpią Anya Chalotra (A.B.C., Wanderlust) jako Yennefer i Freya Allan (The Third Day, Kraina bezprawia) jako Ciri. W pozostałych rolach pojawią się: Jodhi May (Gra o Tron, Geniusz) jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) jako Eist, Adam Levy (Knightfall, Przekręt) jako Myszowór, MyAnna Buring (Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza, Lista płatnych zleceń) jako Tissaia, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) jako Fringilla, Therica Wilson-Read (Profil) jako Sabrina, Emma Appleton (The End of The F**king World) jako Renfri, Eamon Farren (A.B.C.,Twin Peaks) jako Cahir, Joey Batey (Templariusze, Cormoran Strike) jako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) jako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) jako Istredd, Maciej Musiał (1983) jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) jako Dara oraz Anna Shaffer (Harry Potter) jako Triss.

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×