"Wiedźmin". Polska aktorka wystąpi w 3. sezonie serialu! W kogo wcieli się Michalina Olszańska?

Obsada 3. sezonu netflixowego "Wiedźmina" stale się powiększa. Okazuje się, że w najnowszych odcinkach widzowie będą mogli oglądać polską aktorkę - Michalinę Olszańską. Wiadomo, kogo zagra?

Multimedia

"Wiedźmin" 3. sezon - obsada

Jak donosi portal Redanian Intelligence, obsada 3. sezonu "Wiedźmina" powiększyła się o kolejne nazwiska. Wiadomo, że Ryan Hayes ma się wcielić w postać maga Artaud Terranovę. W książkach Andrzeja Sapkowskiego postać ta spiskowała z Vilgefortzem i Tissaią de Vries, co zakończyło się przewrotem na Thanedd. Do obsady dołączyli także Kate Winter oraz Martyn Ellis. Najpewniej wcielą się oni w postacie stworzone na potrzeby serialu. W obsadzie zagościli także Harvey Quinn i Poppy Almond, jednak póki co nie wiadomo nic na temat postaci, w które mieliby się wcielić.

Uratowany przez Netflixa serial ponownie stał się hitem! Wiadomo, co z kolejnym sezonemZobacz więcej

Polska aktorka wystąpi w 3. sezonie "Wiedźmina"

Okazuje się, że w najnowszych odcinkach "Wiedźmina" pojawi się również polska aktorka - Michalina Olszańska. Polscy widzowie mogą ją znać z występów w produkcjach takich jak: "1983", czy "Marzec '68". Jej obecność w serialu Netflixa jest najpewniej spowodowana krytyką polskich widzów za brak rodzimych aktorów w produkcji. Choć informacja o obecności Michaliny Olszańskiej w "Wiedźminie" jest już pewna, to póki co nie wiadomo, w jaką konkretnie postać miałaby się wcielić. Mówi się jedynie o tym, że ma to być czarodziejka.

Zobacz galerię

Hugh Grant zagra w nowym serialu NetflixaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×