Wielka impreza z okazji 30. urodzin Kingi Zawodnik. Bawiły się tłumy, w tym „królowa życia”, Sylwia Peretti!

Kinga Zawodnik to jedna z gwiazd telewizji TVN Style, która właśnie rozpoczęła nowy etap w życiu. Celebrytka świętowała swoje 30. urodziny, na których pojawiły się istne tłumy, a do tego zaprezentowała swój debiutancki singiel! Na imprezie pojawiła się m.in. „królowa życia”, Sylwia Peretti!

Multimedia

Wielka impreza z okazji 30. urodzin Kingi Zawodnik. Bawiły się tłumy, w tym „królowa życia”, Sylwia Peretti!

Kinga Zawodnik jest jedną z gwiazd stacji TVN Style. To właśnie tam mogliśmy oglądać jej programy „Pierwszy raz Kingi Zawodnik” oraz „Dieta czy cud?”, które pozwoliły widzom bliżej poznać Kingę Zawodnik oraz jej niebanalne poczucie humoru. Cała Polska patrzyła, jak celebrytka próbuje poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami.

Kinga Zawodnik pochodzi ze Śmietanek koło Kozienic i właśnie miała okazję wrócić w rodzinne strony. To właśnie tam postanowiła zorganizować huczne przyjęcie z okazji swoich 30. urodzin! Na imprezie, które spokojnie rozmachem mogłoby konkurować z weselami, bawiło się ponad 120 osób, w tym masa celebrytów, będących prywatnie dobrymi znajomymi Kingi Zawodnik. Pojawili się m.in. Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski z „Big Brothera”, Sylwia Peretii z „Królowych życia” oraz Ewa Lubert.

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski świętują 3. rocznicę związku. Niewielu dawało im szansę, a oni szykują się do ślubu!Zobacz więcej

To nie były zwykłe urodziny! Na scenie śpiewali m.in. Mateusz Mijał, Kordian Cieślik, a także... sama Kinga Zawodnik, która razem z Tomkiem Lubertem zaprezentowała swój debiutancki singiel pt. „Czyste serce”.

Jak informuje echodnia.eu, kompozycja ta jest hołdem dla rodziców Kingi Zawodnik. Piosenka opowiada historię Kingi Zawodnik, która przed swoimi odbiorcami otwiera duszę i wyznaje, że kiedyś była niewidoczna dla świata. Marzyła i walczyła o siebie. Teraz ma wsparcie wielu przyjaciół!

Zobaczcie zdjęcia z wielkiej imprezy urodzinowej Kingi Zawodnik!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×