Wielki koncert jubileuszowy z okazji 15-lecia programu "Jaka to melodia?"

2. i 9. lutego TVP1 wyemituje koncert, który odbył się z okazji 15. urodzin programu "Jaka to melodia? ".

Multimedia

2 lutego o godz. 18.15 (1 część) i 9 lutego o godz. 18.20 (2 część) TVP1 wyemituje koncert jubileuszowy z okazji 15-lecia programu "Jaka to melodia?". Gospodarzem spotkania w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie będzie Robert Janowski.

Koncert, tak jak każdy program, uświetnią najlepsze przeboje, ponadczasowe polskie i światowe hity muzyczne, a także wyjątkowe duety. Na scenie wystąpi Robert Janowski z zespołem muzyczno-wokalnym "Jakiej to melodii?" oraz zaprzyjaźnione z programem gwiazdy: Krzysztof Krawczyk, Golec uOrkiestra, Blue Cafe i Enej. O dobry humor i wspaniałą atmosferę jubileuszowego spotkania zadba również Kabaret Skeczów Męczących.

Rejestracja urodzinowego koncertu w warszawskiej Sali Kongresowej odbyła się 19 stycznia 2013 r.

Program "Jaka to melodia?" to światowy megahit realizowany w oparciu o amerykańską licencję. W wielu telewizjach na świecie jest uznawany za najlepszy program rozrywkowy. W USA teleturniej ogłoszono najlepszym w ostatnim 50-leciu XX wieku). W tym kraju program ogranicza się do pasjonującej gry o wielkie pieniądze (200 tys. dolarów) i drogie samochody. Polska wersja show to wielkie widowisko, w którym dodatkowo występują znane polskie i zagraniczne gwiazdy świata muzyki oraz tancerze.

Telewizja Polska realizuje program "Jaka to melodia?" w koprodukcji z firmą Media Corporation. Prowadzenie teleturnieju powierzono Robertowi Janowskiemu, który do dziś jest jego gospodarzem. Pierwszy odcinek TVP1 wyemitowała 4 września 1997 r.

Obecnie program jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17.20 i w niedziele o godz. 18.20 w TVP1.

Komentarze

Skomentuj
 • tony (gość)

  Eliminacje "Jaka to melodia" luty 2013 Kraków. Już w najbliższą sobotę odbędą się eliminacje do teleturnieju. I znów pojawi się tłum naiwnych, żądnych sławy ludzi. A nie lepiej załatwić sobie występ jak normalny zawodnik przez znajomych i rodzinę? Wtedy ma się gwarancje regularnych występów. Bo jeśli ktoś myśli że się dostanie i wygra to się rozczaruje. Owszem może być zaproszony raz jako obstawa dla starego etatowca.Wyjdzie z kuferkiem i nigdy więcej go nie zaproszą. Nikt też nie będzie odbierać od niego korespondencji. A stary wyg z palcem w nosie zgarnie kasę i auto. Można też poślubić kogoś kto regularnie gra w teleturnieju, bo świeżo poślubieni małżonkowie mają pierwszeństwo w występach. Tak więc moi drodzy pamiętajcie że w tym programie nie liczy się wiedza muzyczna i to jak się zaprezentujecie przed komisją, tylko znajomości i układy.

  20.02.2013 18:25
 • wera (gość)

  Starzy etatowcy gdy są zapraszani po raz n-ty to powinni tylko dostać bukiet kwiatów i dyplom a nie grac znów o 50 tyś i auto warte 90 tys. To jest totalne przeoczenie i brak jakiegokolwiek limitu wygranych. Nie ma tez żadnego nadzoru nad tym wszystkim. Prowadzący co chwile podkreśla rodzinną atmosferę panującą w programie. I chwali zjazdy, zloty i inne imprezy. Wszystko pod hasłem rodziny. Ma racje bo wszystko zostaje w rodzinie czyli cała kasa i auta. Jest wiec za co imprezować i piać hymny pochwalne na cześć produkcji. Brakuje tylko związków zawodowych i ubezpieczenia , żeby zawodnik jakatomelodiowy (nowy zawód w Polsce)mógł w razie nieszczęśliwego wypadku dochodzić w sądzie należnych mu świadczeń i ubiegać się o odszkodowanie.

  19.02.2013 16:23
 • ceso (gość)

  Od tych zawodników co byli po razie nikt nie odbiera żadnej korespondencji. A gdy się idzie osobiście na eliminacje to słyszy się tekst" trzeba czekać, bo pani/pan niedawno była/był" .Niezależnie po jakim czasie się przyjdzie. Pani rekrutantka jest wręcz oburzona jak taki ktoś śmiał przyjść i zakłócić jej eliminacje. Natomiast producenci mówią "proszę kontaktować się z Olą"(psycholog). I tu kółko się zamyka. I czeka się latami a starzy etatowcy grają i wygrywają kolejne nagrody. To jest jakieś nieporozumienie.

  19.02.2013 16:21
 • selena (gość)

  Do programu zapraszane są jedne i te same osoby. Reszta która się przewinęła jako tło nie ma prawa drugi raz wystąpić. Bo według regulaminu zawodnik może być zaproszony ponownie ale nie musi. I tu produkcja z tego korzysta. A ci co są od lat zapraszani korzystają z dalszej części regulaminu który mówi, że zawodnik może wziąć udział ponownie za pół rok. Tak to jest sprytnie skonstruowane

  19.02.2013 16:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×