„Wielki Test o żywności. Polska smakuje” 22.12.2014 w TVP1

Paulina Chylewska i Maciej Orłoś po raz drugi zapraszają na „Wielki Test o żywności. Polska smakuje” w poniedziałek 22.12.2014 w Jedynce. W programie nie zabraknie świątecznych przepisów przygotowanych przez znanych mistrzów kuchni oraz lubianych gości rozwiązujących test.

Multimedia

  • To już drugi Wielki Test TVP1 poświęcony tematyce żywności. Mam nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku wielu widzów zainspirujemy do rozwijania swoich kulinarnych zainteresowań, a atmosfera w studiu pozwoli poczuć zapach zbliżających się świąt - mówi zastępca dyrektora TVP1 Andrzej Godlewski.

Grzegorz Łapanowski, Marcin Budynek i Ewa Olejniczak przypomną widzom tradycyjne polskie smaki i receptury - przygotują wigilijne dania z karpiem oraz inne regionalne potrawy świąteczne.

W warszawskim studiu goście sprawdzą swoją wiedzę o polskich produktach żywnościowych i tradycyjnych potrawach, a także polskich zwyczajach kulinarnych. Rywalizować ze sobą i walczyć o główną nagrodę (w wysokości 30 tys. zł), która zostanie przekazana na szczytny cel, będą m.in.: Dominika Ostałowska, Rafał Mroczek, Magda Steczkowska, Przemysław Cypryański, Anita Włodarczyk, Zofia Noceti-Klepacka, Andrzej Krzywy oraz główni bohaterowie popularnego, jedynkowego programu „Rolnik szuka żony". W przerwie pomiędzy kolejnymi rundami testu zespoły De Mono i Arka Noego zaśpiewają utwory świąteczne.

"Wielki Test o żywności. Polska smakuje" - TVP1, godz. 20:25

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×