"Wielki Test o Żywności. Polska Smakuje". Świąteczne smaki 19 grudnia w TVP1!

Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski, zaproszeni do studia goście oraz widzowie Jedynki poczują smak zbliżających się świąt. TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Żywności. Polska smakuje". Emisja w poniedziałek 19 grudnia, o godz.20:25.

Multimedia

"WIELKI TEST O ŻYWNOŚCI. POLSKA SMAKUJE" W PONIEDZIAŁEK, 19.12.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Jedynka zaprasza widzów na wyjątkowy program o polskiej, smakowitej żywności "Wielki Test o Żywności. Polska smakuje". Goście w studiu będą rozwiązywać test, a także opowiadać o własnych, rodzinnych tradycjach kulinarnych. Uczestnicy testu oraz widzowie dowiedzą się m.in. z jakich składników robi się bigos albo co to jest suska sechlońska. Test rozwiązywać będą m.in.: Maria Rotkiel, Jacek Łęski, Enrico Buscema, Jerzy Engel, Kamila Lićwinko, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marek Siudym, Tadeusz Chudecki, Dominika Ostałowska, Karol Strasburger oraz uczestnicy programu "Rolnik szuka żony".

Dania wigilijne i świąteczne przygotowywać będą podczas programu znakomici kucharze: Ewa Olejniczak, Marcin Budynek i Grzegorz Łapanowski. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski, a urozmaici go swoim występem Pectus.

Widzowie tradycyjnie będą rozwiązywać test on line na stronie www.interia.pl oraz w aplikacji WIELKI TEST TVP.

Program powstaje we współpracy Telewizji Polskiej z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Partnerem medialnym "Wielkiego Testu o Żywności" jest Interia, a patronami medialnymi RMF.FM oraz Super Express.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×