"Wielkie kłamstewka 2". O czym będzie nowa odsłona hitowego serialu HBO? Jak potoczą się losy matek z Monterey? [SPOILERY]

Pod koniec sierpnia HBO zaprezentowało zbiorczy zwiastun produkcji, które już niebawem będziemy mogli oglądać na kanałach stacji. W zapowiedzi nie mogło zabraknąć serialu "Wielkie kłamstewka", który okazał się ubiegłorocznym hitem HBO. Mimo zamkniętej historii, włodarze HBO, jak i sama autorka powieści — Liane Moriarty zdecydowali o kontynuacji. O czym będzie nowa odsłona hitowego serialu HBO? Jak potoczą się losy matek z Monterey?

Multimedia

"Wielkie kłamstewka 2" będą kontynuacją historii z 1. sezonu. Autorka powieści — Liane Moriarty zdecydowała się rozbudować swoją opowieść, a wpław na to miało z pewnością ogromne zainteresowanie wokół serialu HBO i imponujące wyniki oglądalności. Powrotu serialu domagali się również sami widzowie, którzy namawiali stację, by kontynuowała produkcję.

Zdjęcia do 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" już się zakończyły. Premiera zaplanowana jest na 2019 rok. Obecnie najwięcej pytań rodzi fabuła nowych odcinków "Wielkich kłamstewek". O czym będzie nowa odsłona hitowego serialu HBO? Jak potoczą się losy matek z Monterey? Jak zapewnia HBO nowy sezon, podobnie zresztą jak poprzedni, będzie pełen dramatyzmu. Stacja chce kontynuować opowieść o tym, do czego mogą doprowadzić kłamstwa, ile przetrwać może przyjaźń i małżeństwo. Nie zabraknie także obrazu blasków i cieni macierzyństwa.

"Wielkie kłamstewka" - jak potoczą się losy matek z Monterey?

Kluczowy wpływ na fabułę i zachowanie bohaterek będzie mieć śmierć Perry'ego Wrighta (Alexander Skarsgård) z finału 1. sezonu "Wielkich kłamstewek". Po tym traumatycznym wydarzeniu Jane (Shailene Woodley) będzie próbowała rozpocząć nowe życie dla siebie i Ziggiego. Śmierć Perry'ego wpłynie również na Bonnie (Zoë Kravitz), która będzie zmuszona stawić czoła demonom przeszłości.

Zdjęcia do 2. sezonu zakończone! Kiedy premiera serialu HBO? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z prawdą o śmierci Perry'ego będzie musiała zmierzyć się również Madeline (Reese Witherspoon), która w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" ma pogodzić się z własnym małżeństwem i tradycyjnym wyobrażeniem o rodzinie. Wdowa po Perrym — Celeste (Nicole Kidman) będzie zagubiona, ale jednocześnie zdecydowana walczyć o swoją rodzinę. W życiu Celeste pojawi się teściowa — Mary Louise Wright (Meryl Streep), która przybędzie do Monterey ponieważ martwi się o dobro swoich wnuków i chce poznać prawdę o śmierci syna. Z kolei Renata (Laura Dern) stanie w obliczu nowych wyzwań w swoim małżeństwie.

Oprócz Meryl Streep w kontynuacji "Wielkich kłamstewek" pojawi się m.in. matka Bonnie, Elizabeth (Crystal Fox), nowy nauczyciel Michael Perkins (Mo McRae) oraz współpracownik Jane, Corey Brockfield (Douglas Smith).

To była piękna przygoda z moimi 5 siostrami z Monterey oraz wspaniałą ekipą. Dziękuję HBO za tę niezwykłą szansę, reżyserce Andrei Arnold za to, że była nieprzejednaną liderką oraz, oczywiście, jedynej i niepowtarzalnej Meryl Streep za to, że w nas uwierzyła. Kocham Was! - wyznała Nicole Kidman, czyli Celeste w "Wielkich kłamstewkach".

W 2. sezonie serialu "Wielkie kłamstewka" nie zabraknie też Perry'ego. Jak informowało jakiś czas temu HBO, jego postać powróci w pewnym stopniu - najprawdopodobniej poprzez retrospekcje, które mogą zostać wykorzystane m.in. w trakcie śledztwa w sprawie jego śmierci.

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×