"Wielkie kłamstewka". Powrót ważnej postaci w 2. sezonie! Będziecie zaskoczeni! [SPOILER]

HBO oficjalnie zapowiedziało już 2. sezon serialu "Wielkie kłamstewka". Na ekranie ponownie zobaczymy Nicole Kidman, Reese Witherspoon i Shailene Woodley, ale w obsadzie kolejnej części pojawi się jeszcze jedna postać, która - no co tu dużo mówić - nie miała prawa wrócić! O kogo chodzi?

Multimedia

"Wielkie kłamstewka" zdobyły osiem nagród Emmy i Cztery Złote Globy. Nie dziwi więc fakt, że twórcy z autorką książki - Liane Moriarty, zdecydowali się kontynuować historię. W obsadzie kolejnej serii na pewno zobaczymy Nicole Kidman oraz Reese Witherspoon. Z pozostałymi aktorami - Shailene Woodley i Laurą Dern prowadzone są na razie negocjacje, ale to nie wszystko!

Wybraliśmy najlepsze seriale 2017 roku! Sprawdź, co było hitem! Zobacz więcej

Jak dowiedział się serwis TVLine, w 2. sezonie serialu "Wielkie kłamstewka" pojawi się Alexander Skarsgard, grający Perry'ego, męża Celeste (Nicole Kidman). SPOILER! Przypominamy, że Perry to z pozoru czarujący mąż i oddany ojciec, a tak naprawdę damski bokser o psychopatycznych skłonnościach, który ginie w finale 1. sezonu "Wielkich kłamstewek". Jak więc to możliwe, że bohater w którego wciela się Alexander Skarsgard powróci w nowym sezonie? Najsensowniejszym rozwiązaniem są retrospekcje. Warto jednak dodać, że aktor pytany jakiś czas temu o to, czy pojawi się w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" odparł jedynie -Nawet nie wiem, czy naprawdę umarłem, czy nie.

Czy twórcy zdecydują się wskrzesić postać Perry'ego? Naszym zdaniem było by to absurdalne posunięcie ze strony twórców! Zdjęcia do 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" planowane są na wiosnę 2018 roku.

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×