"Wielkie kłamstewska". Będzie 3. sezon? Nicole Kidman zdradziła, że jest pomysł na nowe odcinki!

Będzie 3. sezon "Wielkich kłamstewek"? W jednym z najnowszych wywiadów Nicole Kidman zdradziła, że jest pomysł na nowe odcinki! Kiedy możemy spodziewać się kontynuacji miniserialu HBO?

Multimedia

"Wielkie kłamstewka" powrócą z 3. sezonem?

Od zakończenia 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" w lipcu 2019 roku nie mówiono głośno o kontynuacji serialu. Wciąż oficjalnie nie poinformowano o przedłużeniu historii bohaterek z Monterey. Głos w sprawie zabrała jednak Nicole Kidman, która wciela się w postać Celeste.

Meryl Streep gwiazdorzyła na planie? Shailene Woodley zdradza, jak było!Zobacz więcej

Aktorka udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że wszystkie aktorki wyraziły chęć powrotu na plan. "Rozmawiamy lub sms-ujemy z Reese (Witherspoon - przyp. red.) raz w tygodniu. Niedawno przeprowadziła się do Nashville i jesteśmy bardzo blisko. Wszystkie chciałybyśmy znowu razem pracować" - przyznała Kidman. "Kontaktowałam się też z Zoë i Laurą (Kravitz i Dern - przyp. red.) - one też są za. David i Liane (E. Kelley i Moriarty - przyp. red.) mają bardzo dobry pomysł na nowe odcinki" - dodała.

Słowa serialowej Celeste dają nadzieję na to, że wkrótce zobaczymy kontynuację "Wielkich kłamstewek". Od momentu premiery, serial otrzymał doskonałe recenzje, uznanie widzów oraz szereg nagród w tym cztery Złote Globy i osiem nagród Emmy.

"Wielkie kłamstewka" - o serialu

W spokojnym nadmorskim miasteczku Monterey w Kalifornii, wszystko wydaje się być takie samo. Matki nadal są kochające, mężowie wspierający, dzieci pozostają urocze, a domy są niezmiennie piękne. Noc szkolnej zbiórki zmieniła jednak wszystko. Stworzyła społeczność zwaną „Monterey Five”. Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Jane (Shailene Woodley), Renata (Laura Dern) i Bonnie (Zoë Kravitz) stają się sobie bliskie, aby pozbierać na nowo fragmenty zrujnowanego życia. Stworzony przez Davida E. Kelley’ego (serial "Ally McBeal") serial oparty na powieści autorstwa popularnej Liane Moriarty. Bada on naturę kłamstw, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa i wyzwania rodzicielstwa.

Szef HBO otwarty na rozmowy w sprawie kontynuacji. 3. sezon jednak powstanie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×