"Wikingowie: Walhalla". Obsada nowego serialu Netflix ujawniona. Gwiazdor "Chilling Adventures of Sabrina" w głównej roli! Kto powróci?

Netflix przedstawił obsadę, która pojawi się w nowej odsłonie znanej na całym świecie sagi o Wikingach. W głównej roli w serialu "Wikingowie: Walhalla" wystąpi gwiazdor "Chilling Adventures of Sabrina", Sam Corlett! Kto jeszcze?

Multimedia

Obsada spin-offa "Wikingów" ujawniona

"Wikingowie: Walhalla" to całkowicie nowy rozdział widowiskowej sagi o Wikingach, który będzie miał swoją premierę tylko na Netflix.

Już wiadomo, że w głównych rolach: wystąpią: Sam Corlett, czyli Kaliban z "Chilling Adventures of Sabrina", Frida Gustavsson, szwedzka modelka i aktorka, która zagrała Visennę w "Wiedźminie", znany z serialu "Wiktoria" HBO Leo Suter, a także: Bradley Freegard, Jóhannes Jóhannesson, Laura Berlin, David Oakes i Caroline Henderson. Oprócz tego Pollyanna McIntosh w roli królowej Ælfgifu i Asbjørn Krogh Nissen jako Jarl Kåre dołączą do obsady powracającej, co oznacza, że zobaczymy ich w wybranych odcinkach "Wikingów: Walhalla”.

Michael Hirst opowiada o spin-offie "Wikingów". Jaki będzie nowy serial Netfliksa?Zobacz więcej

Fabuła nowego serialu oryginalnego Wikingowie: Walhalla rozgrywa się na początku XI wieku i pokazuje historię najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Srogiego i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierać szlaki i walczyć o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie.

Kim będą bohaterowie serialu "Wikingowie: Walhalla"? Wszystkie informacje na ich temat znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×