Wiosenna ramówka Polsatu 2020. Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Szroeder i Julia Wieniawa błyszczały na prezentacji wiosnnej ramówki! Kto jeszcze?

Wiosenna ramówka Polsatu 2020 oficjalnie zaprezentowana! Na konferencji prezentującej wiosenną ofertę programową Telewizji Polsat pojawiła się plejada polskich gwiazd, występujących w produkcjach Polsatu. Kto świecił najjaśniej?

Multimedia

Wiosenna ramówka Polsatu 2020 - gwiazdy na czerwonym dywanie

Telewizja Polsat zaprezentowała wiosenną ofertę programową! W tym sezonie na antenie stacji pojawią się dwie nowości - "The Four. Bitwa o sławę" oraz "Tylko Jeden". Gwiazdy obu formatów - Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Kuba Badach, Igor Herbut, Blanka Lipińska, Martin Lewandowski i Maciej Kawulski - dumnie promowali swoje nowe programy na czerwonym dywanie.

"The Four. Bitwa o sławę" i "Tylko Jeden" nowościami Polsatu! Co jeszcze obejrzymy wiosną 2020?Zobacz więcej

Pojawiły się też gwiazdy, które oglądamy na naszych ekranach już od jakiegoś czasu: była reprezentacja "Przyjaciółek" z Anitą Sokołowską i Joanną Liszowską na czele, gwiazdy "W rytmie serca", a w tym Barbara Kurdej-Szatan, której towarzyszył mąż, Rafał Szatan, aktorzy z "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" oraz osada "Zawsze warto", wśród której zabrakło Weroniki Rosati.

Po raz pierwszy publicznie zaprezentowały się gwiazdy 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wraz ze swoimi tanecznymi partnerami. Na "ściance" pozowali również uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto jeszcze przyszedł na konferencję ramówkową Polsatu? Kto wypadł najlepiej? Zobacz naszą galerię!

Uczestnicy nowej edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczyli na ramówce Polsatu! Jak się zaprezentowali?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • NATALIA SZROEDER MOJ (gość)

    W

    08.03.2020 10:04
  • Hihihi (gość)

    Eleganckie kreacje i makijaże na tle kaloryfera?! Czyżby ścianka była zbyt oblegana?

    06.03.2020 01:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×