Wiosenna ramówka TVN 2020. Kinga Rusin wielką nieobecną konferencji TVN. To przez aferę z Adele?

Kinga Rusin nie pojawiła się na prezentacji wiosennej oferty programowej stacji TVN i TVN7. Z jej słynnego już wpisu żartował za to podczas wydarzenia Piotr Kraśko. Czy to właśnie afera, jaka rozpętała się wokół zdjęcia Kingi Rusin z Adele była powodem nieobecności dziennikarki na wiosennej ramówce TVN?

Multimedia

Kinga Rusin wielką nieobecną wiosennej ramówki TVN 2020

We wtorek (25.02) w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej oferty ramówkowej TVN i TVN7. Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd, ale zabrakło jednak Kingi Rusin. Dziennikarka została jednak w żartobliwy sposób wspomniana podczas wydarzenia.

Podobno uaktualniono wpis o Rafale Zawierusze w Wikipedii. Teraz zaczyna się od zdania: "Pierwszy z Polaków, który tańczył z Leo za ręce, a Brad Pitt posyłał mu uśmiechy — nawiązał do słynnego już wpisu dziennikarki Piotr Kraśko.

Małgorzata Rozenek-Majdan z brzuszkiem, gwiazdy nowych seriali i programów. Zobacz, jak się zaprezentowali!Zobacz więcej

Kinga Rusin nie wystąpiła też w spocie wizerunkowym, w którym co roku biorą udział największe gwiazd stacji. W mediach zaczęto spekulować, że nieobecność dziennikarki na wydarzeniu to pokłosie afery, jaka rozpętała się wokół jej zdjęcia z Adele po Oscarach 2020. Jaka jest prawda?

Kinga Rusin wypoczywa w Alpach

Kinga Rusin od kilku dni odpoczywa w Alpach. Dziennikarka zaznaczyła w jednym z postów na Instagramie, że co roku o tej porze wyjeżdża na narty. Wypoczynek komplikuje jej jednak koronawirus, który rozprzestrzenia się w Europie.

Wprawdzie jeszcze dwa dni temu smarowałam narty i robiłam przysiady szykując się do treningów na tyczkach (vide poprzedni post), ale świat wokół zawirował...Szwajcarzy i Austriacy rozważają zamykanie granic, a Włosi zaczęli panikować. Zrobiło się nieprzyjemnie... Przejechaliśmy więc Włochy w poprzek (bez postoju☝🏻) i teraz pozdrawiam Was z... Francji, z Cap Ferrat☀️. Też ładnie - napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • was (gość)

  Nikt normalny nie ogląda już telewizji a już w szczególności tvn

  29.03.2020 12:48
 • "List otwarty (gość)

  List otwarty do prowadzacej sniadaniowke w TVN Kingi Rusin. Jakie jest Pani stanowisko na temat lamania przepisow drogowych przez Pania. Czy odetnie sie Pani od tych zlych nawykow i bedzie Pani przestrzegac BRD. Oczekuje potepienia przez zarzad TVN /tu w liscie wymienie imiona i nazwiska/ stosowania przez Pania niebezpiecznych praktyk dotyczacych bezpieczenstwa w ruchu drogowym. A tak na marginesie, czy Pani traci rownowage przy przechodzeniu przez lancuchy ze na zmiane raz Pan P. Krasko trzyma Pania za reke i pomaga nieprawidlowo przechodzic, a drugi raz Pan B. Weglarczyk."

  26.02.2020 01:18
 • Benio (gość)

  po co ja pokazujeci, ale Rusin wygumowala sie, retusz zdjec dosadny

  26.02.2020 01:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×