"Wizjonerka". Gwiazda "Botoksu" Patryka Vegi z główną rolą w nowym serialu! Kiedy premiera?

Małgorzata Gorol to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek teatralnych, która szerokiej publiczności dała się poznać za sprawą serialowej wersji "Botoksu" Patryka Vegi. Teraz aktorkę będziemy mogli oglądać w głównej roli w nowym serialu pt. 'Wizjonerka"! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

"WIZJONERKA" - NOWY SERIAL

"Wizjonerka" to thriller, w którym sensacyjna narracja miesza się z elementami metafizyki i parapsychologii. Główna bohaterka, Wanda, niesie w sobie tajemnicę – widzi więcej niż inni... Wanda jest również kluczem do rozwiązania zagadki. Czy ktoś potraktuje wizje dziewczyny poważnie? Czy Wanda ocali siebie i innych przed tym, co nieuniknione?

Gwiazdy na premierze serialu TVN. Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W rolę Wandy wciela się Małgorzata Gorol, a na ekranie partnerują jej m.in. Marcin Perchuć, Magdalena Karel oraz Marek Kalita. Za reżyserię odpowiada Klara Kochańska, autorką scenariusza jest Karolina Frankowska, natomiast zdjęcia realizuje Mateusz Wichłacz.

Na razie nie wiemy, która telewizja bądź platforma VOD wyemituje "Wizjonerkę". Póki co serial miał premierę pilotażowego odcinka podczas SerialCon w Krakowie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×