Władza, polityka i pieniądze. Nie tylko "Sukcesja". Zobacz seriale w podobnym klimacie!

"Sukcesja" to serial HBO, który premierę miał w 2018 roku i od tego czasu jest hitem. Produkcja o o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy, przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco.

Multimedia

Seriale podobne do serialu "Sukcesja"

Historia rodziny Roy’ów, czyli Logana Roy’a oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Teraz waży się ich przyszłość, bo starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem. Dotychczas, serial doczekał si trzech sezonów i wielomilionowej publiczności.

Premiery Netflix w pierwszym kwartale 2022 roku. Filmy i seriale, na które czekamy najbardziej!Zobacz więcej

„Sukcesja” to niejedyny dostępny na platformach streamingowych serial o walce o wpływy i pieniądze. Jak się okazuje, ten motyw jest dość popularny. Polityczne intrygi, piękne kobiety i władczych mężczyzn znajdziemy i na HBO i na Netflixie. Zobacz seriale podobne do „Sukcesji”

Władza, polityka i pieniądze. Nie tylko „Sukcesja”. Zobacz seriale w podobnym klimacie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×