Wojtek Gola żegna Mateusza Murańskiego. Gwiazdor „Warsaw Shore” opublikował poruszający wpis. „Odszedłeś od nas zdecydowanie zbyt szybko”

Przybywa osób, które w poruszających słowach żegnają Mateusza Murańskiego. Aktor i gwiazdor freak fightów został wspomniany przez Wojciecha Golę, znanego widzom z programu „Warsaw Shore”. Opublikował on poruszający wpis, którego treść chwyta za serce.

Multimedia

Mateusz Murański nie żyje

Wieści o śmierci Mateusza Murańskiego zszokowały opinię publiczną w środę, 8 lutego br. nie żyje. Choć trudno uwierzyć w doniesienia, serwis Telemagazyn.pl uzykał ich potwierdzenie. Rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku, prokurator Grażyna Wawryniuk, potwierdziła w rozmowie z Telemagazyn.pl, że znaleziono zwłoki mężczyzny o tych personaliach.

Policję zawiadomił członek rodziny, który nie mógł skontaktować się z Mateuszem Murańskim. W mieszkaniu Murańskiego odkryto jego zwłoki. Podczas oględzin, z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich - powiedziała nam prokurator Wawryniuk.

Mateusz Murański nie żyje. Aktor i gwiazdor freak fightów miał zaledwie 29 latZobacz więcej

Wojtek Gola żegna Mateusza Murańskiego

Śmierć zawodnika i aktora poruszyła również Wojciecha Golę, który miał okazję poznać się z Murańskim, będąc jednym z włodarzy Freak MMA.

Jeszcze nie wierzę w to, co się dzisiaj wydarzyło. Mateusz odszedłeś od nas zdecydowanie zbyt szybko. Miałeś jeszcze mnóstwo planów i marzeń do zrealizowania. Miałem zaszczyt poznać Twoją prywatną twarz, zawsze uśmiechniętą i pełną energii. Trudno jest pisać te słowa, ale żegnaj Mati. Dziękuję za wszystko, będziemy o Tobie pamiętać. Rodzinie i bliskim Mateusza pragnę złożyć wyrazy ogromnego współczucia - napisał Gola.

Nie on jedyny opublikował wpis poświęcony zmarłemu. W poruszających słowach wypowiedział się również Arkadiusz Tańcula i jedna z „królowych życia”, Kasia Alexander

Jego śmierć pogrążyła wszystkich w żałobie. Słowa Arkadiusza Tańculi rozrywają serce Zobacz więcej

Mateusz Murański - kim był?

Mateusz Murański odszedł w wieku zaledwie 29 lat. Popularność dała mu rola Adka w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Jakiś czas temu aktor i gwiazdor freak fightów postanowił rozstać się z produkcją TV Puls. W kuluarach krążyły plotki, jakoby przyczyną był konflikt z jego dawnym kolegą, Arkadiuszem Tańculą. Fanom nie umknął fakt, że od tego momentu wspomniani za sobą raczej nie przepadali, rzucając wzajemnymi oskarżeniami.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×