"Wolni od długów". Anna Guzik poprowadzi nowy program Polsatu. Bohaterami dramatycznie zadłużeni Polacy

"Wolni od długów" to nowy program Polsatu, którego bohaterami są dramatycznie zadłużeni, borykający się z problemami finansowymi Polacy, którzy sami nie umieją ich rozwiązać. Nowy reality-show poprowadzi aktorka Anna Guzik.

Multimedia

"Wolni od długów" - o czym jest?

Niewiedza, strach oraz nawarstwiające się problemy finansowe sprawiają, że konieczna jest interwencja z zewnątrz. Anna Guzik odwiedza bohaterów programu, mieszkających w różnych zakątkach Polski. Dzięki swojej wrażliwości i empatii szybko nawiązuje z nimi kontakt, przełamuje w nich barierę wstydu i niepewności. Dzięki temu ma szansę wysłuchać dramatycznych historii, o których często nie wiedzą nawet najbliżsi osób zadłużonych. Udział w programie dla wszystkich uczestników bez wyjątku to przysłowiowa „ostatnia deska ratunku”.

Katarzyna Laskowska w latach 90. była gwiazdą Polsatu. Co się z nią stało? Poświęciła się swojej największej pasji!Zobacz więcej

Historie bohaterów wraz z dokumentami trafiają do doświadczonych ekspertów z dziedziny prawa i finansów. Specjaliści analizują sytuację dłużników i proponują najlepszy plan naprawczy. To kluczowy moment dla uczestników – od tej chwili ich życie zaczyna się zmieniać i pojawia się nadzieja! Bohaterowie są prowadzeni krok po kroku w procesie oddłużania, wyciągani z matni, dzięki czemu otrzymują nowy start.

Specjaliści uczą nowych nawyków i pokazują, co zrobić, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów. To jednak od uczestników będzie ostatecznie zależeć, czy skutecznie wprowadzą plan naprawczy i czy po programie będą żyć na nowych zasadach.

W gronie specjalistów, którzy zostali zaproszeni do udziału w programie, znaleźli się: doświadczony społecznik i prawnik, Piotr Ikonowicz, który jak nikt potrafi wydobyć z kłopotów i świetnie zna się na inżynierii serc; Fryderyk Karzełek - specjalista w dziedzinie finansów osobistych, który kiedyś sam odbił się od dna, wychodząc z prawie 2-milionowego długu; Anna Bufnal - doświadczony radca prawny i doradca restrukturyzacji.

"Wolni od długów" - kiedy premiera?

Nowy program Polsatu zadebiutuje na antenie 27 maja. Reality show "Wolni od długów" emitowane będzie w każdy czwartek, o godz. 20:05 w Polsacie. Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest Constantin Entertainment Polska. Sezon składa się z 12 odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×