"World of Dance". Edyta Herbuś, Olga Kalicka, Rafał Kamiński, Michał Malitowski i Karol Niecikowski na konferencji tanecznego show! Jak wypadli? [ZDJĘCIA]

Za nami konferencja promująca nowy program Polsatu "World of Dance". Taneczne show zadebiutuje na antenie stacji jesienią 2018 roku, ale już teraz poznajcie prowadzących i jurorów. Jak wypadli na ściance?

Multimedia

Jesienią na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje taneczne show „World of Dance”, w którym profesjonalni soliści, duety i zespoły będą rywalizować o zwycięstwo. „World of Dance” to format stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez.

Olga Kalicka i Karol Niecikowski razem na scenie! Jak wygląda studio nowego programu Polsatu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Castingi do polskiej edycji "World od Dance" już się rozpoczęły. Za nami pierwsza konferencja prasowa z udziałem jurorów i prowadzących programu. Przed obiektywami fotoreporterów pozowali: Edyta Herbuś, Olga Kalicka, Michał Malitowski i Karol Niecikowski i Rafał Roofi Kamiński.

Jak wypadli na ściance? Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • może tak choć zaproszenie Stefa i Pauli z pokazem tańca w jednym z odcinków- byłoby fantastycznie :) (gość)

    Roofi od hip hopu, Michał od tańca towarzyskiego, a Edyta nie tylko od tańca towarzyskiego, ale też formacji tanecznych oraz tańca współczesnego. Kompletne jury.Brakuje mi w tym programie jedynie bardzo Stefano Terrazzino z jego szerokim psychologicznym i artystycznym spojrzeniem na taniec. Sama jego partnerka Paulina Biernat powiedziała nie tak dawno, że Stefano jest najbardziej artystycznym tancerzem w Polsce.

    14.08.2018 17:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×