"World of Dance" od 14 września w Polsacie! Zobacz zwiastun nowego tanecznego show Polsatu! [WIDEO]

"World of Dance" - nowy taneczny show Telewizji Polsat zadebiutuje już 14 września! Światowy hit będzie można oglądać w każdy piątek, o godz. 20:05. Zobacz zwiastun polskiej edycji "World of Dance"!

Multimedia

"World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez. To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar.

Herbuś, Roofi, Malitowski i Kalicka zapowiadają nowy taneczny show! [WIDEO]Zobacz więcej

Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów, będą oceniani przez profesjonalne jury: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego. Każdy z uczestników będzie miał szansę zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

Premiera "World of Dance" zapowiedziana jest na piątek, 14 września na godz. 20:05. Zobacz zwiastun show!

Gwiazda "Rodzinki.pl" w nowej fryzurze! Pasuje jej ten kolor? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • polecam na yt hipnotyzujący filmik taneczny w reżyserii Terrazzino-Cztery żywioły kobiecości (gość)

    Nie orientuję się ze szczegółami w tym jak wyglądają zasady tego programu, ale uważam, że jeśli na którymś etapie jest tam planowana współpraca ze znanymi, utytułowanymi tancerzami, choreografami i trenerami to widzę absolutnie tam w takiej roli ME Latino Show Dance Stefano Terrazzino. Kiedyś Piotr Galiński nazwał go wielkim choreografem, a jest też świetnym szkoleniowcem. Wielokrotnie udowodnił jak świetnym jest tancerzem i nauczycielem tańca pracując nie tylko z profesjonalistami, ale i amatorami co jest trudniejsze.

    14.08.2018 17:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×