„World of Dance Polska”. 11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z…Tomkiem Barańskim! Jak wtedy wyglądali? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed premierą 2. odcinka „World of Dance Polska” mamy dla was coś wyjątkowego. nagranie, na którym 11-letnia Edyta Herbuś tańczy z…Tomkiem Barańskim! Zobaczcie, jak wyglądały taneczne początki jurorki „World of Dance Polska”!

Multimedia

"World of Dance" odcinek 2. w piątek, 21.09.2018 o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

Jurorka „World of Dance Polska” – nowego tanecznego show Polsatu swoją taneczną karierę rozpoczynała na początku lat 90. Później przyszedł czas na sukcesy Mistrzostwa Polski i Puchary Polski, po które sięgała w formacji tanecznej czy zwycięstwo w Eurowizji. Dziś z powodzeniem łączy miłość do tańca z aktorstwem. A jak to się zacząło?

Niesamowicie żywe nadal są te wspomnienia. To był mój pierwszy obóz taneczny szkoły „Step by step” – Selpia 1992, a ja byłam po raz pierwszy w życiu zakochana…nie tylko w tańcu - wspomina ten czas Edyta Herbuś.

Pierwsi tancerze oczarowali widzów i jury! Komu udało się przejść do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

A jak zapamiętał ten obóz Tomek Barański?

Te obozy to były najpiękniejsze momenty w życiu. Jeszcze wtedy nie wiedziałem że Edytka jest tak wspaniałą tancerką i że będę tańczył z nią w parze. To stało się chwilę później za sprawą naszego trenera Roberta Kupisza. Niesamowite, bo już rok później wygraliśmy międzynarodowy konkurs Hradec Kralove w Czechach, gdzie w swojej kategorii pokonaliśmy 270 par.

Zobacz 11 -letnią Edytę Herbuś w tańcu z…Tomkiem Barańskim!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • urocze (gość)

    Miło zobaczyć początki tak dobrych tancerzy. Tomek ma teraz własną grupę taneczną, a Edyta sprawdza się bardzo dobrze jako jurorka World of Dance Polska. Zresztą dużym plusem tego programu są profesjonalne i wymagające kryteria oceny czyli całokształt, technika, choreografia, kreatywność, prezentacja.

    22.09.2018 15:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×