"World of Dance - Polska" odcinek 1. Cezary Borowik i jego taniec współczesny! Zachwyci jurorów? [FRAGMENT WYSTĘPU]

W pierwszym odcinku "World of Dance - Polska" zobaczymy m.in. młodego tancerze - Cezarego Borowika, który zaprezentuje taniec współczesny. Jak zareagują jurorzy? Zobacz fragment występu uczestnika!

Multimedia

"World of Dance" odcinek 1. w piątek, 14.09.2018 o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

Już w piątek w Polsacie zadebiutuje nowe taneczne show "World of Dance – Polska". Program wymyślony w USA przez Jennifer Lopez, jest pierwszym realizowanym w Europie. Jak wygląda i czego możemy się spodziewać?

Herbuś, Roofi, Malitowski i Kalicka zapowiadają nowy taneczny show! [WIDEO]Zobacz więcej

Z pewnością czegoś nowego i świeżego w porównaniu z tym co widzieliśmy w tanecznych programach do tej pory. Ten show w sposobie realizacji i szybkości montażu przenosi taniec w zupełnie nowy wymiar. Uczestników, profesjonalistów rywalizujących w trzech kategoriach (juniorów, dorosłych i formacji tanecznych) oceni trójka jurorów i pasjonatów tańca: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński.

Zobaczcie fragment występu młodego uczestnika Cezarego Borowika, który zaprezentował świetne umiejętności w tańcu współczesnym. Treningi rozpoczął dość późno bo w wieku 17 lat, ale techniki i wyczucia stylu mógłby mu pozazdrościć niejeden tancerz z ogromnym doświadczeniem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • chyba już go gdzieś widziałam (gość)

    Jest to pierwsza w Europie edycja tego programu i super, że ma zasięg międzynarodowy tzn. że biorą w nim udział tancerze z różnych krajów. Piątki w Polsacie zapowiadają się tej jesieni bardzo interesująco, bo i World of dance- Polska i Lepiej późno niż wcale wyglądają na ciekawe programy.

    14.09.2018 19:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×