"World of Dance - Polska" odcinek 3. Taneczna formacja z Włoch i zjawiskowy młody Rosjanin. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [ZDJĘCIA]

Za nami 2. odcinek "World of Dance - Polska" i kolejne wielkie taneczne emocje. Kto tym razem pojawił się na castingach do nowego tanecznego show Polsatu? Kogo jury w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał "Roofi" Kamiński przepuścili do kolejnego etapu? Sprawdź, co wydarzyło się w 2. odcinku "World of Dance - Polska"!

Multimedia

"World of Dance" w piątek, 21.09.2018 o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

Jako pierwsza na scenie pojawiła się formacja Atom Mini. - To zupełnie nieadekwatna nazwa, bo wy jesteście Atom MEGA - stwierdził po występie dzieciaków Malitowski Michael. - Michael Jackson to wspaniały wzór tego, jak człowiek może znaleźć w sobie indywidualność. Życzę Wam, żebyście odnaleźli tę indywidualność - najpierw każdy w sobie, a potem w grupie - powiedziała Edyta Herbuś. Atom Mini otrzymali od jurorów 81,3 pkt!

Grupa La Familia z Włoch w programie! Zobacz ich występ [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Beta i Kuchta to duet tancerzy występujących w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". - W was jest więcej osobowości niż ma nie jedna formacja - zauważyła Edyta Herbuś. Średnia punktów od jurorów dla panów to 89,3.Kolejna grupa taneczna to La Familia, która przyjechała do programu aż z Włoch. Zespół powstał 4 lata temu w małym włoskim miasteczku Vicovaro. Nazwa La Familia wzięła się stąd, że wszyscy bardzo dobrze się tam znają i wspierają, jak to w rodzinie. Jurorzy byli zachwyceni i przyznali 90,7 pkt.

Następna na scenie pojawiła się 13-letnia Kamila Chmielewska, która tańczy jazz. - Wnosisz do tańca dodatkowy element - figury wprost łyżwiarstwa figurowego. Sądzę, że jeszcze jest dla ciebie za wcześnie na scenę "World of Dance" - podkreślił Roofi. Podobnego zdania byli pozostali jurorzy. Urocza była łyżwiarka dostała 76,3 pkt i nie przeszła do kolejnego etapu.

Agnieszka i Grzegorz Herubińscy to rodzeństwo, tańczące boogie woogie. Zaczynali od międzynarodowego konkursu im. Billa Haleya w Warszawie. W swojej karierze zdobyli już tytuł Mistrzów Europy i Wicemistrzów Świata, byli również 7 razy Mistrzami Polski i choć zakończyli już karierę turniejową, postanowili spróbować swoich sił w "World of Dance - Polska". Opłacało się - przeszli dalej ze średnią punktów równą 91.

Najbardziej wzruszający występ w show dał za to młody tancerz z Rosji – Wiktor Lukinow. Niespełna 14-letni chłopak zatańczył niesamowicie emocjonalnie, wyrażając ból po stracie ojca, co bardzo spodobało się jurorom. - *Masz wiele umiejętności, które pokazałeś na scenie, ale najważniejsze było to, że ten pokaz był emocjonalny a my mogliśmy to poczuć. Dzięki Tobie show "World of Dance" może być tylko lepsze – powiedział po jego występie Roofi. Chłopak skończył ze średnią 87,9 pkt.

Rock and rollowi Mistrzowie Europy na scenie! Zobacz ich występ! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przyszedł czas na Jennifer Romen z Holandii, która tńczy hip-hop. - Widziałam dużo męskiej energii, a gdzie jest twoja kobieca energia? - zapytała po występie Edyta Herbuś. Jennifer odpowiedziała, że pokaże ją w kolejnym etapie i otrzymała 87,3 pkt. Aż 86,3 pkt za popisową zdaniem Edyty Herbuś cha cha cha zebrali od jurorów Nikola i Bartek. Młodzi tancerze to trzykrotni zdobywcy Grand Prix Polski. Kaja i Krystian tańczą jazz. - Robicie show jako dodatek do świetnej techniki - oceniła Edyta. - Nie mam pytań - skwitował natomiast Roofi. Średnia duetu to 85,3 pkt. W programie pojawiła się też formacja TSN z Rosji. - Pierwsze 30 sekund było fajne, później napięcie spadło. To nie było dla mnie wystarczające - powiedział Michł Malitowski. Nie zgodzili się z nim pozostali jurorzy i grupa przechodzi dalej z 85 puntami na koncie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    Wolałam You Can Dance.

    22.09.2018 17:52
  • mała pomyłka w tytule artykułu- wczoraj był odc. 2 a nie 3 (gość)

    W owym programie mogą jednak występować tancerze, którzy nie są już czynni turniejowo. Potwierdza to występ jednej z par we wczorajszym odcinku. Skoro tak to fantastycznie byłoby gdyby w tym programie wzięli udział Paulina Biernat i Stefano Terrazzino. Są niesamowitą parą tańczącą taniec towarzyski i mimo, że zakończyli już karierę turniejową to dalej razem tańczą dając przepiękne pokazy.

    22.09.2018 17:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×