"World of Dance - Polska" odcinek 4. Zapłakana Edyta Herbuś i czarodziej tańca z autyzmem. Co się wydarzyło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już 3. odcinek programu "World of dance - Polska"! Kto zachwycił tym razem? Komu udało się doprowadzić Edytę Herbuś do łez? Zobacz, co wydarzyło się w 3. odcinku "World of dance - Polska"!

Multimedia

"World of Dance - Polska" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Kashira czyli Katarzyna Stocka, dała gorący pokaz brazylijskiej samby. Kasia ma niezwykle ciekawą historię. Pochodzi z małej wsi Dywity koło Olsztyna, ale dzięki nauce tańca, wytrwałości i determinacji udało jej się spełnić marzenie, które może się wydawać niemożliwe! Jest pierwszą w historii Europejką, która od trzech lat, jako główna solistka prowadzi korowód jednej ze szkół samby na Sambodromie podczas karnawału w Rio de Janerio. Gdy nie tańczy w Brazylii, prowadzi m.in. zajęcia taneczne Brasil – Fit, które poprzez taniec i ruch pozwalają kobietom wrócić do formy. - Chcemy więcej samby - zaznaczyła Edyta Herbuś po tym, jak okazało się, że Kasia przechodzi do kolejnego etapu!

Taneczna formacja z Włoch i zjawiskowy młody Rosjanin. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ildar Gaynutdinov do "World of Dance - Polska" przyjechał z Rosji. To zdecydowanie jedna z najciekawszych tanecznych osobowości tego odcinka. Ma 18 lat, ale przygodę z tańcem rozpoczął już w wieku 7 lat. Gdy był mały, lekarze zdiagnozowali u niego autyzm. Jego terapią stał się taniec, a regularne treningi pozwoliły mu się otworzyć na świat i rówieśników. Już w wieku 14 lat był solistą w Teatrze Todes w Moskwie. Jurorzy byli zachwyceni jego tańcem.

Tego jeszcze w pierwszej polskiej edycji show nie było. Edyta Herbuś nie potrafiła powstrzymać łez i popłakała się po występie Kasi i Stefano. Występ opowiadał o niespełnionej miłości pary, która mimo uczucia nie może ze sobą być. - Przepiękne to było, bardzo wam dziękuję. Trafiliście mnie prosto w serce. Emocjonalnie – petarda – mówiła drżącym głosem jurorka. Stefano i Kasia otrzymali aż 95,7 pkt!

Grupa La Familia z Włoch w programie! Zobacz ich występ [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Ildar Gaynutdinov na scenie "World of dance - Polska"

Komentarze

Skomentuj
  • znów błąd w tytule, a w artykule już poprawnie- odc. 3 nie 4 (gość)

    Wiedziałam, że jest to program idealny dla niesamowitego Stefano Silvino i fantastycznie było go w nim zobaczyć. Teraz super byłoby żeby spełniła się kolejna część mojego typowania czyli udział w tym pr. innego fantastycznego Sycylijczyka- Stefano Terrazzino. Wszak ME Latino Dance Show to nie byle co a wielkie osiągnięcie.

    29.09.2018 14:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×