"World of Dance - Polska" odcinek 9. LIVE 2. Zaskoczenia i wielkie wzruszenia. Sprawdź, kto zatańczy w finale! [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już drugi półfinał "World of Dance - Polska"! Poznaliśmy wszystkich tancerzy, którzy powalczą o główną nagrodę w finale programu. Sprawdź, co wydarzyło się w drugim odcinku NA ŻYWO!

Multimedia

"World of Dance" w piątki o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

W poprzednim odcinku NA ŻYWO "World of Dance - Polska" jurorzy - Edyta Herbuś, Rafał "Roofi" Kamiński i Michał Malitowski wybrali finalistów spośród grupy Juniorów. Szczęśliwcami okazali się być Sara i Mateusz oraz Atom Mini. Półfinałową rywalizację zaczęli też Dorośli. Nie wszyscy jednak zdążyli zatańczyć.

Olga Kalicka w ciąży i wybór pierwszych finalistów. Sprawdź, co się wydarzyło! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DOROŚLI

Drugi półfinał NA ŻYWO rozpoczął Kaczorex, który w pierwszym etapie jako jedyny otrzymał 100 punktów od któregoś z jurorów - przyznała mu je Edyta Herbuś. - Miałam wrażenie, że za chwilę wydarzy się coś "WOW", ale ostatecznie to się nie wydarzyło - powiedziała tym razem jurorka. Również Roofi przyznał, że oczekiwał czegoś więcej. W ostateczności Kaczorex zdobył 95,3 pkt. Kolejni wystąpili Agnieszka i Grzegorz Herubińscy. - Oto wizytówka "World of Dance - Polska"! - ocenił parę Michał Malitowski. Jurorzy przyznali im 95,7 pkt.

- Wydaje mi się, że emocje między wami dzisiaj nie są prawdziwe - zauważył Roofi po występie Kasi i Stefano. Według Michała gwiazdą tego duetu była Kasia. Ich średnia to 93 punkty. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke zaprezentowali uznane na świecie taneczne show, w którym znalazły się fragmenty tanga i walca angielskiego, a całość nawiązała do historii Powstania Warszawskiego. - Bardzo ciężki temat, bardzo lekki taniec. Podoba mi się ten kontrast - przyznał Michał. Edyta i Roofi mieli mieszane uczucia co do całego pokazu. Podobnie jak poprzednia para, otrzymali 93 punkty.

Jurorzy i prowadzący na konferencji tanecznego show! Jak wypadli? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na koniec na scenę wyszedł Ildar Gaynutdinov - nastolatek określany mianem "czarodzieja tańca". - Patrzenie na ciebie to zaszczyt. Nie wyobrażam sobie naszego programu bez ciebie - wyznała Edyta. Średnia Ildara to 97,3 pkt. Z ekipy Dorosłych do finału przeszli: Ildar Gaynutdinov oraz Beta i Kuchta!

FORMACJE

Pierwsi wystąpili tancerze z grupy Szał. - Ja was czuję - usłyszeli od Roofiego, po czym otrzymali od jurorów 92,3 pkt. Kolejni zatańczyli La Familia. - Koncentruję się na choreografii i ruchu scenicznym i to wszystko tutaj zagrało - podkreślił Michał. Zespół otrzymał 94 punkty. Czas na East Side Crew. Zespół usłyszał mnóstwo komplementów ze trony jury. To znalazło odzwierciedlenie w punktacji, bo jurorzy przyznali 97,3 pkt.

Art Kingdom dał pokaz na najwyższym poziomie, a jury przyznało im aż 95 punktów. Po występie West Pont Crew Michał Malitowski przyznał, że taniec z rekwizytami nie jest łatwy, dlatego grupa wykonała kawał dobrej roboty. Średnia dla niej to 93,3 pkt. Ostatni na scenie pojawił się TSN. - W bardzo dobrym stylu idziecie sobie do finału - zasugerowała Edyta Herbuś. Roofi chciałby natomiast zaangażować ekipę do pracy przy nagrywaniu klipu jego zespołu. TSN otrzymali 97,3 pkt. Z Formacji w finale znaleźli się TSN i East Side Crew!

Wszystkie stylizacje Edyty Herbuś. Kto przygotowuje dla niej stroje? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dorota Wielecka (gość)

  Gtatulacje dla wszyctkich finalistów. Jednak wielka szkoda, że w finale zabraknie w kat dorośli par tańca towarzyskiego, którzy byli wizytówką tego programu. Jestem mocno zawiedziona i dla mnie już po finale.

  11.11.2018 20:45
 • tara (gość)

  Przepiękny taniec Hani i Jacka. Jetem zaskoczona punktacją jurorów a zwłaszcza Edyty. Rufi ma swój styl i inaczej widzi taniec towarzyski ale Edyta....? Szok.......może inne uczucia nią kierowały. Gratulacje dla Hani i Jacka- byliście najlepsi.

  10.11.2018 14:14
 • WymagającyRoofiWażący opinieMichałZaskakująca ocenamiEdyta-czasem zbyt ostra,czasem zbyt pobłażliwa (gość)

  Gratulacje dla finalistów z kat. formacje gdzie padły chyba najwyższe punktacje i dorosłych. Jednocześnie szkoda Sary i Kamila, którzy musieli pożegnać się z pr. już na początku odcinka. Zaskoczyło mnie też, że Kasia i Stefano nie wskoczyli do ścisłej 2 nawet na chwilę. Mimo uznania dla Kasi nie wiem czy nie byłoby lepiej gdyby Stefano wziął udział w pr. solo. Z kolei jeśli chodzi o Hanię i Jacka to bardzo cenię to jaki temat podjęli i jaki pokaz wykonali. Zwłaszcza w kontekście zbliżającego się święta. Widziałam ten ich taniec w różnych wersjach i zawsze robi wrażenie. Tutaj z przyczyn regulaminowych został on skrócony i może dlatego nie miał aż tak mocnego wydźwięku. A i tancerze nie mieli okazji wytańczyć tyle ile by chcieli. Co by nie mówić brawa za odwagę i gratulacje dla wszystkich półfinalistów pr.,bo ten etap to już ogromny, znaczący sukces.

  10.11.2018 13:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×