WOŚP 2019. Gwiazdy TVN i TTV wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra od rana do nocy w najlepsze! W tym roku akcję szczególnie wspierają gwiazdy TVN i TTV, które w mediach społecznościowych chętnie chwalą się udziałem w WOŚP 2019. Zobaczcie, kto wspiera Jurka Owsiaka!

Multimedia

GWIAZDY WSPIERAJĄ WOŚP 2019

Celem WOŚP 2019 jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Transmisja 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w telewizjiZobacz więcej

W realizacji celu 27. Finału WOŚP Fundacja skupi się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. W zależności od wyników zbiórki Zarząd Fundacji może zdecydować także o realizacji próśb dotyczących pomocy w większych inwestycjach, jak chociażby wsparcie w wyposażeniu centralnych sterylizatorni czy pracowni MRI. W głównej mierze zbiórka ma jednak umożliwić podniesienie standardu wyposażenia. Do szpitali trafić mają tak zaawansowane urządzenia jak chociażby: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG (w tym aparaty mobilne), wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii.

Jak co roku, do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chętnie przyłączają się gwiazdy oraz celebryci. Szczególnie gwiazdy telewizji TVN i TTV eksponują czerwone serduszka WOŚP. Zobaczcie, kto przyłączył się do akcji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×