"Wstajesz i wiesz" TVN24. Katarzyna Werner przeprowadza się na Zanzibar! Co będzie robić w Afryce?

Katarzyna Werner, wieloletnia dziennikarka stacji TVN I TVP, przeprowadza się do Afryki! Chce założyć tam własny biznes! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Decyzja dziennikarki Katarzyny Werner znana była już od jakiegoś czasu, ale teraz wszystko stało się jasne. Prowadząca "Wstajesz i wiesz" pożegnała się z widzami i na jakiś czas zniknie z ekranów telewizorów.

Śpiewający Tomasz Karolak, Andrzej Piaseczny z mamą i Joanna Krupa w ciąży. Zobacz, jak zaprezentowali się na konferencji TVN!Zobacz więcej

Katarzyna Werner na jakiś czas przeprowadza się razem z mężem na Zanzibar. Na miejscu chciałaby rozkręcić własny biznes. Oto, jak opisywała swoje plany na przyszłość w rozmowie z portalem Press.pl:

To prawda. Znikam z anteny, ale nie odchodzę z TVN, robię sobie dłuższą przerwę. Chcielibyśmy, jak to na Zanzibarze, który jest pięknym miejscem turystycznym, założyć fajny, mały, przytulny hotel, w którym będziemy opiekować się naszymi gośćmi. Będziemy ich zabawiać, będziemy o nich dbać.

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak! Kiedy premiera nowej edycji?Zobacz więcej

Zanzibar to należąca do Tanzanii wyspa na Oceanie Indyjskim. Od lat wyspa ma status bardzo modnego i luksusowego kurortu, w którym wakacje spędza wiele gwiazd i celebrytów z całego świata. Z polskich gwiazd afrykańską wyspę odwiedzili już m. in. Radosław Majda, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin, Agnieszka Dygant czy Filip Chajzer. Nowi turyści będą teraz mogli skorzystać z oferty byłej dziennikarki.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Katarzyna pracowała w TVN przez 10 lat. W tym czasie prowadziła takie programy jak "Wstajesz i wiesz" oraz "Polska i świat". Wcześniej przez pięć lat związana była z Telewizją Polską, gdzie była jedną z prowadzących "Wiadomości". Karierę zaczynała w TVP Poznań.

Król TVN nago na zdjęciu! Rozbawił do łez Annę Lewandowską i Dagmarę z „Królowych Życia”Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Werner nie prowadzila Wstajesz i wiesz. Czytala serwisy. Prowadza Olga Olesek i Łukasz Jedlinski.

    05.09.2019 09:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×