Wszystkie kłótnie Kory i Piotra Roguckiego. Tego nie było w telewizji! [WIDEO]

Odcinki castingowe ósmej edycji "Must Be The Music" upłynęły pod znakiem świetnych występów uczestników oraz... ostrej wymiany zdań między Korą i Piotrem Roguckim. Czy tak ostro będzie także podczas półfinałowego odcinka już w najbliższą niedzielę?

Multimedia

Kora i Piotr Rogucki podczas odcinków castingowych niejednokrotnie mieli odmienne zdanie na temat występujących uczestników i w ogóle tego nie ukrywali. Czasem wymiana zdań przeradzała się w karczemne awantury. Piotrowi Roguckiemu raz udało się tak zdenerwować Korę, że ta wyszła ze studia krzycząc: "Wychodzę. Do widzenia! Idę. Nie mogę już słuchać tego co mówisz. Zostawiam wolne miejsce. Egzaltuj się!".

CZYTAJ TAKŻE: "MUST BE THE MUSIC": KORA POKŁÓCIŁA SIĘ Z PIOTREM ROGUCKIM [WIDEO] "MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA". UCZESTNICY OBRAZILI JURY! [WIDEO]

Okazuje się, że to tylko jedna z wielu kłótni, do których doszło na planie. Wszystkie, wśród nich również te, których nie wyemitowana na antenie, możecie obejrzeć w naszym wideo. Zobaczcie sami, że było naprawdę ostro!

Jak myślicie, czy między jurorami dojdzie do podobnych spięć także podczas pierwszego półfinałowego odcinka? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, na żywo, o godzinie 20.05 w Polsacie.

Zobacz wideo!

FILM https//youtu.be/5hZk03LNJF4

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×