"Wszystko będzie dobrze". Wielkanocny koncert w Polsacie. Wystąpią m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Domagała i Michał Szpak

"Wszystko będzie dobre" to wielkanocny koncert, na którym największe gwiazdy muzyki zaproszą widzów Telewizji Polsat do swoich domów, z których zaśpiewają wielkie polskie przeboje. Niech muzyka zagra w naszych domach i sercach!

Multimedia

"Wszystko będzie dobrze" w Niedzielę Wielkanocną, 12.04.2020 o godz. 17:45 w Polsacie! - sprawdź program tv

Edyta, Paweł i Łukasz Golcowie spod samiuśkich Tater, Michał Szpak, Igor Herbut, Paweł Domagała, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, grupa Enej, Pectus, Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy i Sebastian Riedel zaproszą widzów Telewizji Polsat do swoich domów, z których zaśpiewają wielkie polskie przeboje. Niech muzyka zagra w naszych domach i sercach!

Nadchodzące Święta Wielkiej Nocy będą zupełnie inne niż zwykle. Nie spotkamy się przy wielkanocnym stole z naszymi Najbliższymi, z Rodzicami, Dziadkami, Wnukami, nie spędzimy beztroskich chwil z Przyjaciółmi. Ale mimo wszystko może być pięknie, bo ten czas jest czasem nadziei, której teraz potrzebujemy najbardziej. W tych trudnych dla nas wszystkich dniach tę nadzieję chcą nam dać polscy Artyści, dzieląc się tym, co kochają najbardziej - swoim sercem i muzyką.

Roksana Węgiel, Piotr Kupicha, Halina Mlynkova i inni artyści śpiewają, aby "dla otuchy"Zobacz więcej

To koncert niezwykły, choćby dlatego, że Artyści będą śpiewali dla nas ze swoich domów, mieszkań, tarasów i ogrodów. Z różnych zakątków Polski. Usłyszymy utwory, które zna i kocha niejedno pokolenie. Między innymi „Dziwny jest ten świat”, „Krakowski spleen”, „Czasami”, „Trudno nie wierzyć w nic” czy "Wszystko będzie dobrze", piosenkę nagraną przez polskich Artystów, z pozytywnym przesłaniem do nas wszystkich, że „wszystko jeszcze będzie dobrze i się skończy podły czas, a niepoprawni optymiści świat nakręcą jeszcze raz”. Dzięki muzyce, która popłynie prosto z serc naszych artystów do naszych domów, poczujemy, że choć osobno, czasem daleko od siebie, to i tak możemy byż razem w te święta. Czas, który napawa nas lękiem, na pewno minie, a my znów będziemy mogli cieszyć się wolnością i sobą nawzajem. Bo wszystko będzie dobrze. Koncert ze swojego domu poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • TAKA PRAWDA (gość)

  SATANIŚCI,

  05.05.2020 17:47
 • Ircia (gość)

  Nie moglam obejrzec Michala bo sie spoznilam .Bylam pomagac staruszce . POZDRAWIAM WSPANIALEGO MICHALA JEGO.CUDOWNY GLOS I PROSZE POKAZCIE JAK ZASPIEWAL

  12.04.2020 18:41
 • Ola (gość)

  Oglądam tylko i w y ł ą c z n i e ze względu na Pana Szpaka, piękny chłopak, genialny 4 oktawowy głos, talent który powinien być promowany w Europę, tym bardziej, że jak żaden z innych polskich wokalistów, umiał w Europie zwrócić uwagę, a jego hit, był najczęściej odtwarzany w Europie po konkursie we wszystkich dosłownie krajach oraz znajdował uznanie na europejskich listach przebojów. Nieprędko takim sukcesem będzie dane nam się cieszyć.

  12.04.2020 12:57
 • adam (gość)

  Same świnie z układów...

  09.04.2020 21:18
 • Gość (gość)

  Super wiadomość. Miło będzie usłyszeć wśród wykonawców Michała Szpaka.

  09.04.2020 16:42

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×