XIX Mazurska Noc Kabaretowa w TV Puls!

Już w najbliższą sobotę 8 lipca od 20:00 zapraszamy wszystkich widzów na gigantyczną dawkę znakomitej zabawy! Najlepsze skecze, gwiazdy polskiego kabaretu i malownicza sceneria Jeziora Czos. Tak zapowiada się XIX Mazurska Noc Kabaretowa, którą transmitować będzie TV Puls!

Multimedia

Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią 8 lipca uwielbiane kabarety i artyści, wśród nich: Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, Kabaret pod Wyrwigroszem, Ewa Błachnio i Muzikanty, Katarzyna Pakosińska, Formacja Chatelet, Ciach, Jurki, Antoni Gorgoń Grucha oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Tegoroczna Mazurska Noc Kabaretowa upłynie pod hasłem „Na fali” – bo Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była i jest „na fali”: na fali młodości (bo jej trzonem zawsze były i są młode kabarety, laureaci PAKI), na fali sukcesu (bo ten kabareton wylansował i lansuje wiele karier takich gwiazd jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Smile, Kabaret Młodych Panów i wielu innych artystów), na fali przemian (tu powstały i powstają nowe trendy i gatunki: prowadzenie autorskie, skecze wspólne, covery w nowych zaskakujących interpretacjach itd.). I wreszcie na fali

pięknego mazurskiego jeziora Czos, które powoduje, że Mazurska Noc Kabaretowa jest jedyna i niepowtarzalna – artyści kochają tu występować, a widzowie kochają ich oglądać w amfiteatrze i przed telewizorami.

Reżyseria i scenariusz: Beata Harasimowicz.
Oprawa muzyczna: Marcin Partyka & The Jobers.

XIX MAZURSKA NOC KABARETOWA:

Transmisja tylko w TV Puls, sobota 8 lipca, od 20:00.

Komentarze

Skomentuj
 • karol (gość)

  popieram Age najfajniejsza była podróż busem w miłym i wesołym towarzystwie

  10.07.2017 20:28
 • Viktor (gość)

  Nie prawda, było super.

  09.07.2017 12:45
 • aga (gość)

  Witam. Uważam, że tegoroczna Mazurska Noc Kabaretowa to żenada. Program - to odgrzewane stare skecze, no może na wyróżnienie zasłużył Ani Mru Mru ze swoimi kawałkami- nawet śmiesznymi - to Oni pociągnęli to widowisko. No i może jeszcze Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn - nawet fajnie i miło się ich słuchało i oglądało :). Jechałam prawie 630 km. , nie było warto, uważam że zakpiono z widza. Ale to może właśnie bawiło organizatorów - nabicie w butelkę naiwnych. Formacja Chatelet - ciągle te same już nie śmieszne kawałki, może tak ze zwykłej uczciwości wobec kupujących bilety czas pomyśleć o jakimś nowym chociaż jednym skeczu. A już P. Kryszak - nawet się nie wypowiem, zastanawia mnie tylko czy On sam wiedział o czym mówi. Piszecie że artyści kochają to miejsce, ale właśnie artystów zabrakło w tym roku. Zabrakło (tak ja uważam) artystów którzy tworzą trzon polskiego kabaretu: Kabaret Młodych Panów, Skeczów Męczących , Moralnego Niepokoju, Smile , Neonówka,DNO,Cezary Pazura , Bałtroczyk,Nowaki. Będąc na ich występach, człowiek bawi się przez cały czas trwania prezentacji. I to właśnie jest kabaret, ale może dlatego że im się chce " podejść do widza", a nie odbębnić i fajnie - takie wrażenie odniosłam wczoraj. Szkoda. Bo przyjechałam po raz pierwszy, żeby zobaczyć na żywo i taki niesmak. Pozdrawiam.

  09.07.2017 11:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×