XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w TV. Ogromne zmiany w programie TVP! "Leśniczówka" i "Sprawa dla reportera" znikają z "Jedynki"! [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Ważny komunikat dla widzów TVP. W czwartek, 21 października 2021 roku, wieczorny program TVP 1 będzie mocno różnić się do standardowego czwartkowego programu! Z anteny TVP 1 znikają m.in. "Leśniczówka" oraz "Sprawa dla reportera"!

Multimedia

ZMIANY W PROGRAMIE TVP!

Ogromne zmiany w programie TV. W czwartek, 21 października 2021 roku, widzowie TVP 1 mogą być mocno zaskoczeni, bowiem z anteny popularnej "Jedynki" znikną: serial "Leśniczówka", serial "Na sygnale", "Sprawa dla reportera" oraz "Magazyn śledczy Anity Gargas".

Elżbieta Jaworowicz miała romans ze znanym piosenkarzem? Zobacz więcej

Zmiany podyktowane są emisją koncertu laureatów XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, który zostanie pokazany w czwartek, 21 października 2021 roku, o godzinie 18:50. Emisja koncertu zostanie przerwana o godzinie 20:00, kiedy TVP 1 pokaże "Wiadomości", a następnie od 20:30 znowu będzie można oglądać konkurs.

Seriale i programy, które w czwartkowe wieczory standardowo są emitowane na antenie TVP 1, na ten jeden dzień zostaną wyjątkowo przeniesione na antenę TVP 2 i będą wyemitowane o następujących godzinach:
20:30 - "Leśniczówka"
21:00 - "Na sygnale"
21:20 - "Sprawa dla reportera"
22:15 - "Magazyn śledczy Anity Gargas"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×