"You Can Dance" - casting ostatniej szansy w Warszawie!

Przed Wami ostatnia szansa, aby dostać się do wiosennej edycji programu "You Can Dance – Po prostu tańcz!". Gra toczy się o dużą stawkę. Na najlepszych tancerzy czeka niesamowita wyprawa na Maltę, a potem walka o miejsce w finałowej czternastce!

Multimedia

Po castingach we Wrocławiu, w Gdańsku, Szczecinie i Katowicach, przyszła kolej na Warszawę! To ostatni moment, żeby podjąć decyzję o wzięciu udziału w przesłuchaniach. W stolicy zostaną wyłonione ostatnie osoby, które staną przed nowym jury „You Can Dance”. Zawalczą o wyjazd na wszechstronne warsztaty na Malcie. Tam 36 tancerzy będzie szlifować swoje umiejętności podczas pracy z najlepszymi na świecie choreografami oraz zmierzy się o wejście do finałowej czternastki, która wiosną wystąpi w odcinkach na żywo. A w finale, jak zwykle, wielkie emocje i pokaz nieodkrytych jeszcze talentów! Podobnie jak w poprzednich edycjach i tym razem, motywacją jest nagroda główna: stypendium w światowej, renomowanej szkole tańca oraz 100 tysięcy złotych.

Casting ostatniej szansy odbędzie się 4 stycznia w Warszawie (Centrum Bankowo-Finansowe “Nowy Świat”, ul. Nowy Świat 6/12). Na przesłuchania mogą zgłaszać się osoby w wieku 16-30 lat. Kibicować uczestnikom w Warszawie będzie Particia Kazadi. Producentem-licencjodawcą "You Can Dance – Po prostu tańcz!" jest Endemol Shine Polska, a producentem wykonawczym Golden Media Polska.

CZYTAJ TAKŻE:

NOWE JURY W "YOU CAN DANCE"! ZOBACZ, KTO ZASTĄPI KINGĘ RUSIN!
PATRICIA KAZADI NA PIERWSZYM CASTINGU DO NOWEJ EDYCJI "YOU CAN DANCE" [WIDEO]

Ostatnia szansa, aby dołączyć do walki o warsztaty na Malcie! Kto okaże się tanecznym objawieniem i kandydatem na zwycięzcę dziewiątej edycji tanecznego show? Dowiemy się 4 stycznia 2016 na castingu ostatniej szansy w Warszawie!

ZASADY UDZIAŁU W CASTINGU

Wiek 16 - 30 lat
Dowód tożsamości (* w przypadku nieukończonych 18 lat, należy przyjść z osobą dorosłą lub ze zgodą rodzica na piśmie wraz z jego numerem dowodu osobistego)

Należy przygotować układ choreograficzny (czas trwania: max. 1 minuta)
Należy zabrać ze sobą podkład muzyczny do układu (na płycie CD w formacie audio lub mp3) oraz informację o utworze (tytuł, wykonawca, kompozytor, autor tekstu, tytuł albumu, rok wydania)
Można także przygotować i zaprezentować układ w duecie lub grupowy, jednak każdy oceniany będzie indywidualnie
Casting otwarty jest dla tancerzy: amatorów i profesjonalistów

PRZEBIEG CASTINGU

Rejestracja od godziny 8.00
W ramach castingu tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora
Wybrani kandydaci tańczą własny układ chorograficzny do przygotowanej przez siebie muzyki

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×