"You Can Dance – Nowa Generacja". Klaudia Antos zachwyca na nowych zdjęciach! Gorąca jurorka będzie nową gwiazdą TVP?

Na antenie Telewizji Polskiej możemy oglądać już program "You Can Dance – Nowa Generacja". W jury show zasiada piękna tancerka i choreografka, Klaudia Antos, która ma szansę stać się nową gwiazdą TVP! Jej najnowsze zdjęcia zachwycają! Zobaczcie sami.

Multimedia

Klaudia Antos zachwyca na nowych zdjęciach!

"You Can Dance - Nowa Generacja" to program, który skierowany jest do tańczących dzieci. Za nami już pierwsze odcinki show, w których poznaliśmy dzieciaki pełne pasji, żyjące tańcem.

W jury programu znalazła się piękna tancerka i choreografka, Klaudia Antos, która wielu zwykłym widzom może wydawać się postacią anonimową. Nic bardziej mylnego! Chociaż Klaudia Antos urodziła się w 1997 roku, to już ma na swoim koncie spore osiągnięcia!

Klaudia Antos występowała u boku Jennifer Lopez. Atrakcyjna tancerka będzie teraz jurorką w TVPZobacz więcej

W 2018 roku Klaudia Antos wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie postanowiła robić karierę. I udało się! Była uczestniczka 9. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!", nawiązała współpracę m.in. z Jennifer Lopez!

Dzisiaj Klaudia Antos jest rozchwytywana. Pracuje zarówno w USA, jak i w Polsce. A do tego... jej zdjęcia w mediach społecznościowych zachwycają! Zresztą zobaczcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×