"You Can Dance - Po prostu tańcz". Ilona Bekier jest w ciąży! Tancerka lada dzień powita na świecie swoje pierwsze dziecko!

Ilona Bekier była jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Po kilku latach intensywnie rozwijającej się kariery zawodowej, postanowiła skupić się na życiu rodzinnym. Teraz jest w ciąży!

Multimedia

Ilona Bekier z "You Can Dance" w ciąży

To ona była jedną z tych uczestniczek "You Can Dance - Po prostu tańcz", która na dobre pozostawały w pamięci. Ilona Bekier pojawiła się w 5. edycji tanecznego show TVN i zajęła trzecie miejsce (ex aequo z Tomaszem Barańskim), ustępując jedynie Paulinie Figińskiej i Jakubowi Jóźwiakowi. Po programie współpracowała m.in. z Augustinem Egurrolą.

Prawie wygrała 1. edycję tanecznego show TVN. Jak dziś wygląda? Zmieniła się nie do poznania!Zobacz więcej

Po latach intensywnej pracy, Ilona postanowiła skupić się na życiu osobistym. W 2018 roku wzięła ślub z trenerem personalnym, Jeanem Ekwą. Teraz para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Oboje chętnie dzielą się swoimi prywatnymi chwilami w mediach społecznościowych.

"Dla mnie ten czas jest fascynujący, staram się czerpać z niego garściami. Ale to nie jest podróż wypełniona tylko kwiatami i błogostanem. To mix różnych przeróżnych stanów i emocji" – napisała Ilona w jednym z postów. Jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat lada dzień!

Gwiazda programu TVN jest w ciąży!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×