"You Can Dance". Telewizja Polska przygotowuje taneczny show dla seniorów! Kiedy premiera programu?

Telewizja Polska kontynuuje politykę realizacji programów, które skierowane są do seniorów. Po randkowym show i programie, w którym seniorzy mogą sprawdzić swój talent wokalny, przyszedł czas na kolejny format!

Multimedia

Telewizja Polska przygotowuje taneczny show dla seniorów! Kiedy premiera programu?

Telewizja Polska przygotowuje się do realizacji kolejnego programu, którego głównymi bohaterami będą seniorzy. Tym razem, jak poinformował w "Gościu Wiadomości" Jacek Kurski, TVP stawia na... tańczących seniorów!

Wiemy, kto wygrał pierwszą polską edycję tanecznego show dla dzieci. Nieprawdopodobny talent!Zobacz więcej

Czyżbyśmy mieli doczekać się seniorskiej edycji "You Can Dance"? Chociaż w tym momencie nie wiadomo, jaki dokładnie będzie to format, to już wiadomo, że TVP zamierza przygotować program dla tańczących seniorów. Program miałby wystartować we wrześniu 2022 roku.

Przypomnijmy, że oferta Telewizji Polskiej dla seniorów staje się bogatsza z sezonu na sezon. Obecnie TVP przygotowuje się do styczniowej emisji 3. edycji "The Voice Senior", w którym śpiewający seniorzy mogą pochwalić się swoim talentem, natomiast wiosną obejrzymy 4. edycję "Sanatorium miłości", w którym samotni seniorzy szukają miłości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×