"Zamiana żon" odcinek 1. Kult fast foodów kontra fit model życia. "Te warzywka jej w głowie poprzestawiały" [FRAGMENTY ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami premiera kolejnej nowości wiosennej ramówki TTV. Od najbliższego czwartku startuje nowa seria z kolejnymi zamianami, tym razem …żon. W premierowym odcinku programu "Zamiana żon" kult fast foodów zmierzy się z fit modelem życia. Co zwycięży? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Zamiana żon" od 19 kwietnia o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

„Zamiana żon” odsłoni przed nami kurtynę, pod którą zobaczymy jak krańcowo różniące się od siebie rodziny, dokonują ważnych wyborów. Od wydatków, oczekiwań wobec partnerów, dzielenia obowiązków rodzicielskich, po zakupy, gotowanie, prace domowe. Jakimi kierują się priorytetami oraz czego oczekują od swojego życia towarzyskiego?

W każdym z odcinków kultowej serii „Zamiana żon” zobaczymy dwie rodziny, które na pewien czas zamienią się żonami. Przekonamy się, czy sprawdzone recepty na szczęśliwe rodziny mają swoje zastosowanie w każdych warunkach i w każdej relacji. Zobaczymy, czy domownikom łatwo będzie zaadoptować się do nowych reguł wprowadzanych przez przybyłe gospodynie. Jakie ryzyko, a jakie niespodzianki niesie za sobą takie doświadczenie? Dzięki temu, obie strony mogą nauczyć się czegoś o sobie i spojrzeć na swoją rodzinę z innej perspektywy. Czy mąż doceni swoją żonę, a żona swojego męża? To będzie prawdziwa eksplozja emocji.

Nowy program zamiast "Dżentelmenów i wieśniaków" w TTV! Kiedy premiera?Zobacz więcej

W pierwszym odcinku programu "Zamiana żon" zobaczymy kult fast foodów w konfrontacji z fit modelem życia. Dom Patrycji i Damiana to królestwo słodyczy i fast foodów. Patrycja pracuje w punkcie z kebabami, a jej partner jest pizzermanem. W kwestii jedzenia, jak mówią, lubią sobie dogadzać, więc w ich domu często pojawiają się frytki i hamburgery. Liczna rodzina zdrowe jedzenie uważa za pozbawione smaku, a „fit” styl życia za niepotrzebny wymysł i chwilową modę.

Innego zdania są Marta i Tomek, których poza uczuciem, łączy miłość do sportu i zdrowego odżywiania. Dietetyczka od małego „programuje” swoje dzieci, którym zamiast czekolady przygotowuje pieczone warzywa i koktajle z jarmużu. W tym domu wierzy się, że w zdrowym (i atrakcyjnym) ciele, zdrowy duch, dlatego rodzina rzadko siedzi w domu, a wspólny czas woli spędzać trenując różne dyscypliny sportu.

Co stanie się, gdy panie zamienią się rodzinami? Patrycja po raz pierwszy od kilku lat stanie na wadze, a Marta będzie zszokowana tym, co dzieci mogą oglądać w telewizji. Jak żony odnajdą się w światach, które normalnie uznałyby za rodem z koszmaru ? Obie uważają, że to ich styl życia jest właściwy. Czy pod koniec zamiany będą tego równie pewne? A może Marta da się przekonać, że zabranianie dzieciom jedzenia słodyczy to, jak twierdzi Patrycja, odbieranie dzieciństwa?

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rafał (gość)

    Jestem przerażony... Jak w tym kraju może być dobrze jak tak beztrosko wychowuje się dzieci? Powinni im je zabrać! A to mięso w kebabie sami powinni jeść

    22.11.2018 09:03
  • Ja (gość)

    Totalne przegięcie. Beznadziejnie popisujące się dzieci i nadęta pańcia która się nie umie przyznać że słodycze to łatwizna w życiu. A nie odrobina dzieciństwa.

    22.04.2018 17:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×