Zapłakana Agnieszka Włodarczyk w "Przygarnij mnie". Co się stało? [WIDEO]

Praca z psami ze schroniska momentami bywa bardzo trudna, o czym na własnej skórze przekonała się w programie "Przygarnij mnie" Agnieszka Włodarczyk. Aktorka robi wszystko co w jej mocy, aby pomóc uporać się 6-letniej Tośce z traumami z przeszłości. Czasem pojawiają się jednak chwile zwątpienia...

Multimedia

Pies Agnieszki Włodarczyk większą część życia spędził w schronisku. Zanim jednak sunia tam trafiła, mieszkała w lesie, gdzie wychowywała trójkę szczeniąt. Kiedy trzy miesiące temu Tośka zamieszkała z Agnieszką Włodarczyk okazało się, że 6-letnia Tośka jest wycofana, zdystansowana i bardzo lękliwa. Agnieszka wspólnie z behawiorystką Katarzyną Bargiełowską zaczęły pracować nad tym, aby sunia na nowo zaczęła cieszyć się życiem. Zadanie okazało się jednak niezwykle trudne, tym bardziej, że Tośka zamknęła się w sobie. Wszystko przez zdarzenie, do którego doszło pod mieszkaniem aktorki. Zachowanie Tośki tak bardzo zasmuciło Agnieszkę, że nie mogła powstrzymać łez.

CZYTAJ TAKŻE: WZRUSZAJĄCY MOMENT W 5. ODCINKU "PRZYGARNIJ MNIE" [WIDEO] GWIAZDY "PRZYGARNIJ MNIE" NA WSPÓLNEJ KOLACJI [ZDJĘCIA]

  • Ciężko być twardą i mówić: "Tosia, damy radę", kiedy po prostu widzę, że ona... Że ona mnie nie potrzebuje - mówiła zapłakana Agnieszka Włodarczyk.

Co doprowadziło do tego, że pies aktorki przestał trenować? Czy Agnieszka Włodarczyk zrozumie, że jest jedyną osobą, która może pomóc swojemu psu w pokonaniu traumy? Dowiemy się już w niedzielę, 26 kwietnia 2015 r. w programie "Przygarnij mnie" o godzinie 18:55 w TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×