Zapłakany Mateusz z Fit Lovers o stratowaniu kobiety podczas salta: Jestem załamany tą sytuacją, stała jej się krzywda przeze mnie

Mateusz z Fit Lovers skomentował wreszcie na Instagramie wypadek, do którego doszło z jego udziałem w czasie rozdania nagród "Hashtagi Roku" podczas zjazdu influencerów SeeBloggers 2019. Zapłakany uczestnik programu "Ameryka Express" opowiedział o stratowaniu kobiety podczas salta, które próbował wykonać na scenie. - Jestem załamany tą sytuacją, stała jej się krzywda przeze mnie - tłumaczy Mateusz z Fit Lovers.

Multimedia

Podczas zlotu influencerów SeeBloggers 2019 doszło do przykrego incydentu z Mateuszem z Fit Lovers w roli głównej. Uczestnik programu "Ameryka Express" próbował zaprezentować swój popisowy numer: salto, ale po wylądowaniu nie utrzymał równowagi i spadł prosto na jedną z kobiet zgromadzonych na widowni. Po nieudanej akrobacji Pamela tłumaczyła na Instastories, że nikomu nic się jednak nie stało.

Mateusz spadł obok takiej pani, którą potem przeprosiliśmy cztery razy, podchodziliśmy, pytaliśmy czy wszystko ok, powiedziała, że wszystko ok. Pewnie pierwszy raz zobaczyła salto i się przeraziła, ja też bym się przeraziła, gdyby ktoś spadł obok mnie. Mateusz powiedział "coś mi chrupnęło w łokciu", a we wszystkich artykułach jest napisane, że to ta pani doznała kontuzji (...) To Mateusz o sobie powiedział, że mu coś chrupnęło. Wszyscy żyją i mają się dobrze.

Wpadka Fit Loversów! Mateusz spadł ze sceny robiąc salto! Pamela go tłumaczy! Co się stało?Zobacz więcej

Zapłakany Mateusz z Fit Lovers o stratowaniu kobiety podczas salta

Niedługo później głos w sprawie zabrał jednak Qczaj, który również był obecny na gali SeeBloggers 2019. Trener personalny zarzucił Fit Loversom brak pokory i kłamstwo, bo według jego informacji kobieta, na którą spadł Mateusz, doznała urazu kręgosłupa. Po tej wypowiedzi wypadek ze swoim udziałem postanowił skomentować Mateusz z Fit Lovers. Zapłakany influencer na Instastories przepraszał za zaistniałą sytuację.

Jestem załamany tą sytuacją. Co ja mam zrobić... Żałuję tego salta z każdą sekundą. Żeby było jasne, ja biorę pełną odpowiedzialność za to, co się stało — powiedział Mateusz z Fit Lovers.

Roztrzęsiony Mateusz nie był w stanie dokończyć nagrania. W dalszej części napisał jednak, że bierze pełną odpowiedzialność za zdarzenie i zrobi wszystko, aby pokrzywdzona kobieta doszła jak najszybciej do zdrowia. Pełna treść wypowiedzi Mateusza Fit Lovers o wypadku podczas SeeBloggers 2019 możecie przeczytać w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×